Назад

Види та сфери використання торгових стелажів

Без торгових стелажів не обходиться робота як прибудинкового невеликого продуктового магазину, так і величезного гіпермаркету. Вони не тільки виконують роль місць для викладення товару і візуального представлення клієнтам, але вирішують такі завдання:

 • тимчасове зберігання товарів;
 • грамотна і зручна організація простору в торгових залах;
 • спрощення ведення аудиту кожної товарної позиції;
 • відповідність нормам і правилам реалізації;
 • створюють загальне враження про магазин і формують його атмосферу.

 

Матеріали у виробництві стелажів

Шляхом впровадження у виробництво Modern Expo провідних світових технологій, вдається пропонувати клієнтам вузли та деталі торгових стелажів з різних матеріалів, серед яких:

 • екологічно безпечні породи дерева;
 • сталь, в тому числі, пофарбована;
 • високоякісні акрил і пластик;
 • скло.

 

Форми конструкцій і полиць

За понад 20 років досвіду Modern Expo пропонує великий асортимент різних за формою стелажів і індивідуальних стелажних конструкцій. На вибір клієнтам представлені класичні прямокутні, з округлими торцями, м'якими закругленими формами. Додатково в каталозі є конструкції з полицями, які витримують значні навантаження і вагу. Вони ідеально підходять для реалізації побутової техніки, садових інструментів, будівельних матеріалів.

 

Варіанти полиць і стінок

Залежно від кліматичних особливостей приміщення, основного товару, який буде представлений на стелажах, а також загальної площі торгового залу, клієнти можуть зупинити увагу на різних видах полиць. На вибір представлені вироби з матеріалів:

 1. Скло.
 2. Дерево.
 3. Рівна, перфорована, хвиляста сталь.
 4. Комбінований варіант скла і металевої рамки.

Порадує вибір задніх стінок, щоб грамотно оформити торгову зону в магазинах різного напрямку.

Серед представлених варіантів:

 • дерев'яні суцільні і з просторами між рейками;
 • сталеві суцільні і перфоровані для можливості навішування аксесуарів та іншого торгового обладнання.

 

Види торгових стелажів

У каталозі нашої компанії можна знайти торгове обладнання з різним функціональним призначенням, розміром і зовнішнім виглядом. Об'єднує конструкції те, що вони виготовлені з міцних, екологічно безпечних матеріалів, відрізняються високими експлуатаційними характеристиками за справедливу ціну. Кожен клієнт може придбати як одну конструкцію, так і замовити індивідуальне виробництво всього проекту "під ключ". Зупинимо увагу на «класичних» формах торгових стелажів.

Товари, які можуть Вас зацікавити

 

Стандартні варіанти стелажів

Пристінні стелажі - ідеальне рішення для організації простору в магазині харчових і нехарчових категорій товарів. Вони можуть розміщуватися як в залах самообслуговування клієнтів, так і за прилавком з продавцем. Дані стелажі можуть, при необхідності, кріпитися до стіни, формувати торці стелажів рядів, тощо.

Двосторонні стелажі - ідеальне рішення для супермаркетів, магазинів, де клієнт самостійно обирає товар. Їх часто використовують для формування торгового ряду в магазинах самообслуговування, супермаркетах, гіпермаркетах, на заправках. Істотна особливість - використання загальної стійки і стінки для двох рядів.

Настінні використовують в разі розміщення габаритних або важких предметів під стелажем або інших торгових меблів. Встановити їх можна на зручну висоту для зручного вибору товару.

Кутові стелажі застосовуються для максимального використання простору і створення завершеної стелажної лінії.

 

Перфоровані і сітчасті стелажі

У каталозі компанії представлені і рішення для приміщень для реалізації певних категорій товарів, аксесуарів, снеків, біжутерії тощо.

Перфоровані стелажі використовуються для навішування продуктів, упакованих в пакети, стікери з отвором для фіксації. Такі стелажі підходять для залу самообслуговування.

Сітчасті стелажі використовуються для товарів, які можна повісити на гачки, та інше обладнання. Аксесуари також виготовляються Modern Expo. Навісне обладнання використовується у великому асортименті.

 

Спеціалізовані продуктові стелажі

Хлібні стелажі - з натурального дерева, безпечні для зберігання продукції у відповідних температурних умовах і з потрібним показником вологості. Їх візуальне рішення за кольором і формою нагадує свіжий батон, а значить, активізує клієнта зробити покупку.

Овочеві стелажі - за рахунок об'ємності дозволяють відразу викласти весь асортимент на стелаж, красиво розташувати овочі та фрукти для підвищення споживчого попиту. Завдяки формі конструкції вдається забезпечити приплив повітря, щоб товар тривалий час залишався свіжим і не псувався. Часто використовують овочеві острівні стелажі для доступу максимальної кількості покупців і хорошої оглядовості асортименту.

Стелажі для вина користуються попитом не тільки в супермаркетах, гастрономах, а й в спеціалізованих алкогольних магазинах, винних бутиках, ресторанах тощо. Унікальна конструкція дозволяє викласти на дерев'яній основі пляшки алкоголю, як декор використовуючи тирсу, паперовий серпантин, тарілки з сирною нарізкою, виноград, горіхи. Вгорі є сітчастий ящик для зберігання пляшок. Як тільки клієнт знімає з відкритою полиці пляшку, продавець на її місце може покласти іншу.

 

Сучасні технології

Для вирішення маркетингових завдань і залучення уваги клієнта в магазинах встановлюються полиці з LED-підсвіткою. Також стелаж може бути обладнаний лайтбоксом з LED-підсвіткою. Таке підсвічування економічне в споживанні електрики. За допомогою такого рішення можна звернути особливу увагу клієнта на продукцію або акційну пропозицію не тільки ввечері, але і вдень.

 

Сфери використання

Стелажі незамінні для магазинів різного напрямку і масштабів. Залежно від загальної площі, категорій продукції, пропускної здатності, плану розташування торгової зони, можна підібрати готові конструкції, які підходять за розміром, або замовити виготовлення комплексного проекту в єдиному стилі і кольоровій гамі.

 

Залежно від спеціалізації і категорій продукції, можна виділити:

 1. стелажі для харчових продуктів;
 2. стелажі для хлібобулочних виробів;
 3. стелажі для побутової хімії;
 4. стелажі для господарчих товарів;
 5. стелажі для автозапчастин та аксесуарів;
 6. стелажі для алкоголю і винні стелажі;
 7. овочеві стелажі і стелажі для фруктів;
 8. стелажі для будівельних матеріалів;
 9. стелажі для інструментів;
 10. стелажі для мобільних телефонів і аксесуарів;
 11. стелажі для магазинів електроніки та побутової техніки;
 12. стелажі для магазинів зоотоварів;
 13. стелажі для агромагазинів;
 14. стелажі для спортивних магазинів;
 15. стелажі для аптек;
 16. стелажі для АЗС;
 17. стелажі для сухофруктів;
 18. стелажі для кав'ярень;
 19. стелажі для магазинів іграшок;

і багато інших...

Наприклад, стелажі для будматеріалів виготовляються і комплектуються полицями, стінками, навісними аксесуарами та обладнанням, з певними зовнішніми габаритами під певний вид будматеріалів. Для метизів стелажі можуть комплектуватися спеціальними нішами або шухлядами в кожній з яких розміщується відповідний артикул шурупів, болтів, гвинтів, гайок тощо. Точно так же, для довгомірної продукції до складу стелажа входять спеціальні кронштейни, роздільники або консолі, на яких розміщуються труби, плінтуси, профілі, кути, ламінат тощо. Також є велика кількість рішень стелажів для електроніки, наприклад, для розміщення плазмових екранів в магазині електроніки. В цьому випадку стелажі комплектуються спеціальними кронштейнами для плазмових екранів, на які розміщується продукція. Якщо ми розглядаємо стелажі для інструментів, то вони рясно оснащені перфорацією і навісним обладнанням (гачками, кронштейнами) для розміщення інструменту максимально презентабельно для покупця і зручно для огляду з різних сторін. Те ж саме можна сказати про інші стелажні системи, які відрізняються між собою по виконанню, використаним матеріалам, габаритам, аксесуарів, максимально допустимим навантаженням тощо.

 

OLTEBA - офіційний дилер Modern Expo пропонує рішення для різних торгових приміщень, які спрямовані на активізацію уваги відвідувачів, збільшення середнього чека, комфорт пошуку і покупки будь-якого товару.

Форма, габарити стелажів, правильно підібрана комплектація і матеріали відповідають високим європейським стандартам для реалізації харчових та інших продуктів.

Наші сервіси та компетенції:

 1. Ми здійснюємо безкоштовний виїзд і замір вашого магазину, або працюємо за Вашими кресленнями віддалено.
 2. Для наочності, максимально ефективного використання простору і зручності прийняття Вами рішення, розробляємо розстановку стелажного обладнання, касових боксів і холодильної техніки за допомогою графічного редактора AutoCad.
 3. Формуємо цінову пропозицію виходячи із затвердженого Вами проекту, комплектації, матеріалів, габаритів і завдань.
 4. Здійснюємо доставку та монтаж обладнання у Вашій торговій точці.
 5. Проводимо виїзне сервісне обслуговування торгового обладнання.

 

Ми пропонуємо найкращі рішення на ринку за справедливою ціною.

 

З професійно підібраними стелажами Ваша організація торгового простору буде на найвищому рівні.

Колеги будуть заздрити, а відвідувачі будуть в захваті від зручності, сучасного дизайну Вашого торгового обладнання і можливості вибору широкого асортименту продукції.

 

Пам'ятайте: Ваш магазин може стати не тільки місцем необхідних придбань, але і місцем приємного проведення часу, прогулянок і розваг.

viber

Viber

telegram

Telegram

gmail

Gmail

phone.png