Каталог
 • Призначення: 1.Збільшення площі торгівельного приміщення закладів HoReCa; 2. Збільшення кількості посадкових місць ресторанів та кафе; 3. Залучення більшої кількості клієнтів; 5. Створення комфорту; 6. Підвищення преміальності закладу; 7. Отримання додаткового прибутку від продажу додаткових сервісів.
 • Види терасного обладнання: 1. Сонцезахисні конструкції (маркізи, перголи, парасолі, навіси, рефлексоли); 2. Терасні меблі (стільці, крісла, шезлонги, столи, дивани, пуфи, декоративні огорожі); 3. Обладнання для комфорту (терасні каміни, обігрівачі, охолоджувачі, предмети інтер’єру, системи флористики); 4. Системи освітлення.
Обладнання для терас
 • Призначення:1. Приготування барної продукції; 2. Подача замовлень клієнтів; 3. Охолодження барної продукції; 4. Розміщення клієнтів; 5. Зручне розміщення інгредієнтів та обладнання; 6. Презентація барної продукції.
 • Види барного обладнання за температурним режимом: 1. Холодильне; 2. Теплове; 3. Нейтральне.
 • Види за продуктом: 1. Пивне (охолоджувачі, пивні колони, заборні головки, редуктори СО2, балони СО2, аксесуари); 2. Коктейльне (міксери, шейкери, блендери, льодогенератори, холодильні столи для інгредієнтів і ін.); 3. Для приготування кави та чаю (кавоварки, кавомолки, кавові машини); 4. Для приготування соків (соковижималки); 5. Для приготування та подачі газованих напоїв (постмікси, барні холодильники); 6. Для вина (винні шафи).
Барне обладнання
 • Призначення: 1. Термічна обробка блюд; 2. Зберігання продуктів та інгредієнтів; 3. Охолодження або заморозка продуктів чи інгредієнтів; 3. Розділка та чистка продуктів; 4. Розмороження та розігрів продуктів; 5. Мийка продуктів та посуду; 6. Утилізація залишків їжі та сміття від приготування. 7. Збільшення швидкості приготування.
 • Основні види кухонного обладнання: 1. Теплове (для жарки, запікання, підігріву, варки, кип’ятіння і ін.); 2. Холодильне (для охолодження та зберігання риби, м’яса, напівфабрикатів, та готової продукції); 3. Нейтральне (для розміщення продукції, що не потребує особливого температурного режиму, посуду, інвентаря, спецій та інгредієнтів та для приготування блюд).
Кухонне обладнання
 • Призначення: 1. Приготування блюд; 2. Зберігання блюд, продуктів чи інгредієнтів; 3. Переміщення продуктів, блюд та інгредієнтів; 4. Подача готової продукції клієнтам; 5. Сервірування столів; 6. Приготування напоїв чи коктейлів; 7. Розлив напоїв.
 • Види посуду та аксесуарів:1.Кухонний посуд та інвентар; 2. Столовий посуд, інвентар та аксесуари; 3. Барний посуд, інвентар та аксесуари.
Посуд та аксесуари
 • Призначення: 1. Розміщення клієнтів закладу; 2. Формування стилістики та інтер’єру закладу; 3. Споживання продукції закладу; 4. Розділення зон закладу.
 • Види меблів за функціональним призначенням: 1. Столи; 2. Стільці; 3. Крісла; 3. Дивани; 4. Пуфи; 5. Лавки; 6. Шафи.
 • Види меблів за видом закладу: 1. Бар; 2. Ресторан; 3. Нічний клуб; 4. Фаст-фуд; 5. Тераса; 6. Пляж.
 • Види меблів за матеріалом виготовлення: 1. Дерев’яні; 2. Пластикові; 3 Металеві; 4. Скляні; 5. Композитні.
 • Види за зоною використання: 1. Внутрішні; 2. Зовнішнього використання.
Меблі
Обладнання для ХоРеКа

Обладнання для ХоРеКа сегменту (готелі, ресторани, кафе) включає в себе обладнання для барів, кухонне обладнання, посуд та аксесуари, обладнання для залу відвідувачів, меблі для ресторанів та кафе, вуличні меблі, барні стійки, маркізи, перголи, парасолі для кафе, намети, декоративна огорожа, автоматизовані системи захисту від сонця, опадів, вітру, декоративні системи інтер’єру та екстер’єру закладів ХоРеКа.

Обладнання для барів – це обладнання, що використовується барменами для приготування та продажів алкогольних та безалкогольних напоїв, коктейлів, кави та продуктів на основі кави, чаю та соків. Обладнання для барів включає в себе пивне обладнання: барні холодильники, охолоджувачі пива та напоїв, пивні колони, пивні крани, пивні бокали, бірдекелі, а також кавомашини, кавомолки, льодогенератори, соковижималки, блендери, стакани, бокали для напоїв та коктейлів, шейкери, тощо.

Кухонне обладнання – це широкий спектр обладнання для приготування різних продуктів різними типами обробки. В кухонне обладнання входять: пароконвектомати, печі конвекційні, печі для піцци, електричні плити, грилі, теплові столи, теплові камери, тостери, посудомиючі машини, шафи холодильні та шафи морозильні.

Обладнання для залу відвідувачів – комплекти меблів (столи для ресторанів та кафе, стільці для ресторанів та кафе, дивани, крісла), професійний посуд, столові прибори, серветки, скатертини.

Обладнання для терас ресторанів, кафе та готелів включає в себе меблі для вуличних кафе, маркізи, навіси, перголи, парасолі для кафе, штори для вуличних кафе, декоративна огорожа та флористика закладів ХоРеКа, вуличні обігрівачі та каміни, пледи, подушки, та наволочки для меблів.

«Магазин під ключ» - системне рішення, яке охоплює комплекс комунікацій, досліджень і дій, пов'язаних з розробкою технічних проєктів, специфікацій, рішенням логістичних завдань, підготовкою і впровадженням інсталяцій і пусконалагоджувальних робіт систем конструкцій і агрегатів торгового і складського призначення.
У зв'язку з активним ритмом життя все більше людей переходить на швидке харчування. Формат take & go дозволяє економити час, якого катастрофічно не вистачає. Попит народжує пропозицію, і популярними стають відповідні формати закладів - фаст фуд. Для підприємців це відмінна можливість відкрити свій бізнес, який у сфері харчування вимагає мінімальних знань і капіталовкладень.
Продуктовий магазин - одна з найбільш успішних сфер діяльності. Вони завжди потрібні та популярні, незалежно від економічних обставин. Відкриття магазину продуктів не є надмірно складним процесом, але вимагає у свою чергу, чималої кількості фінансових вкладень.