Каталог
Сортировать
по названию
по цене
по популярности
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
Обладнання для ХоРеКа

Обладнання для ХоРеКа сегменту (готелі, ресторани, кафе) включає в себе обладнання для барів, кухонне обладнання, посуд та аксесуари, обладнання для залу відвідувачів, меблі для ресторанів та кафе, вуличні меблі, барні стійки, маркізи, перголи, парасолі для кафе, намети, декоративна огорожа, автоматизовані системи захисту від сонця, опадів, вітру, декоративні системи інтер’єру та екстер’єру закладів ХоРеКа.

Обладнання для барів – це обладнання, що використовується барменами для приготування та продажів алкогольних та безалкогольних напоїв, коктейлів, кави та продуктів на основі кави, чаю та соків. Обладнання для барів включає в себе пивне обладнання: барні холодильники, охолоджувачі пива та напоїв, пивні колони, пивні крани, пивні бокали, бірдекелі, а також кавомашини, кавомолки, льодогенератори, соковижималки, блендери, стакани, бокали для напоїв та коктейлів, шейкери, тощо.

Кухонне обладнання – це широкий спектр обладнання для приготування різних продуктів різними типами обробки. В кухонне обладнання входять: пароконвектомати, печі конвекційні, печі для піцци, електричні плити, грилі, теплові столи, теплові камери, тостери, посудомиючі машини, шафи холодильні та шафи морозильні.

Обладнання для залу відвідувачів – комплекти меблів (столи для ресторанів та кафе, стільці для ресторанів та кафе, дивани, крісла), професійний посуд, столові прибори, серветки, скатертини.

Обладнання для терас ресторанів, кафе та готелів включає в себе меблі для вуличних кафе, маркізи, навіси, перголи, парасолі для кафе, штори для вуличних кафе, декоративна огорожа та флористика закладів ХоРеКа, вуличні обігрівачі та каміни, пледи, подушки, та наволочки для меблів.