Доставка торгівельного обладнання, доставка холодильного обладнання, доставка обладнання для ХоРеКа здійснюється за рахунок покупця, зручним для покупця способом доставки. Із наявних варіантів – доставка транспортом продавця під конкретне замовлення великогабаритних товарів проводиться після відповідного підтвердження зі сторони покупця. Доставка дрібних товарів, довгомірних товарів до 2 м., малогабаритних товарів вагою до 50 кг. брутто, доставка може проводитись через перевізників Нова Пошта, Інтайм, Делівері (за попереднім погодженням з покупцем. Доставка відбувається на всій території України, крім тимчасово окупованих територій.

В будь-якому випадку, спосіб та форма доставки, вартість доставки, спосіб оплати доставки визначаються продавцем та покупцем спільно в телефонному режимі чи електронному вигляді. У виключних випадках, при замовленні значної партії продукції, продавець може організувати доставку за свій рахунок.

Відправка продукції відбувається не раніше наступного робочого дня з моменту підтвердження замовлення та погодження всіх необхідних реквізитів та умов для доставки. Обов’язковими для доставки є дані, що включають наступну інформацію: вид доставки, служба доставки, порядок оплати доставки, контактна особа покупця для отримання вантажу (ПІП, номер телефону, довіреність на отримання чи інша підстава, реквізити), підтвердження дати та місця доставки.