Доставка торгівельного обладнання, доставка холодильного обладнання, доставка обладнання для ХоРеКа здійснюється за рахунок покупця, зручним для покупця способом доставки. Із наявних варіантів – доставка транспортом продавця під конкретне замовлення великогабаритних товарів проводиться після відповідного підтвердження зі сторони покупця. Доставка дрібних товарів, довгомірних товарів до 2 м., малогабаритних товарів вагою до 50 кг. брутто, доставка може проводитись через перевізників Нова Пошта, Інтайм, Делівері (за попереднім погодженням з покупцем. Доставка відбувається на всій території України, крім тимчасово окупованих територій.

В будь-якому випадку, спосіб та форма доставки, вартість доставки, спосіб оплати доставки визначаються продавцем та покупцем спільно в телефонному режимі чи електронному вигляді. У виключних випадках, при замовленні значної партії продукції, продавець може організувати доставку за свій рахунок.

Відправка продукції відбувається не раніше наступного робочого дня з моменту підтвердження замовлення та погодження всіх необхідних реквізитів та умов для доставки. Обов’язковими для доставки є дані, що включають наступну інформацію: вид доставки, служба доставки, порядок оплати доставки, контактна особа покупця для отримання вантажу (ПІП, номер телефону, довіреність на отримання чи інша підстава, реквізити), підтвердження дати та місця доставки. 
        

viber

Viber

telegram

Telegram

gmail

Gmail

phone.png