Мерчендайзинг в торгівельних мережах
У зв'язку зі зростаючою часткою конкуренції на ринку, привернення уваги своєї цільової аудиторії - один з ефективних способів просування. Правильна взаємодія товару з покупцем в торговій точці збільшує ймовірність його придбання. Для реалізації завдання існує цілий комплекс заходів, за який відповідає окремий напрямок маркетингу - мерчендайзинг.
07.11.2019
Холодильні вітрини для зберігання продуктів.
Сучасне торгове холодильне обладнання дозволяє зберігати якість товару, дотримуючись необхідного температурного режиму для продуктів і, одночасно, проводити ефектну демонстрацію їх покупцям. Одним з видів торгового холодильного обладнання є холодильні вітрини. Цей тип обладнання призначений для роботи в режимі самообслуговування в різних форматах торгових точок.
01.11.2019
Холодильні камери та машини
Холодильне обладнання - необхідна складова будь-якого бізнесу, де використовуються продукти харчування в якості сировини або вже готового для реалізації продукту. Холодильне або морозильне обладнання, в вітчизняних умовах експлуатації повинно бути надійним, витривалим і стійким до перепадів в електромережі.
11.10.2019
Різновиди торгових стелажів
У торгівлі важливі всі деталі, в тому числі - і правильна організація робочого простору. Щоб продукція розміщувалася з урахуванням всіх особливостей викладки, використовують торговельні стелажі. У зв'язку з широким застосуванням, їх виготовляють різних розмірів і параметрів.
06.10.2019
Що таке рітейл? Види, бізнес-процеси.
Сучасний ринок комерції представлений широким розмаїттям форм взаємодії між продавцем і покупцем. Одні компанії працюють на вузьку цільову аудиторію, інші - на масові продажі. Якщо говорити про роздрібну торгівлю, яка орієнтована на широку аудиторію, це і буде ритейл. Що включає в себе поняття, які особливості має даний напрямок бізнесу - питання, що цікавлять багатьох.
20.09.2019
Необхідне обладнання для організації роботи ресторану
Грамотна організація роботи будь-якого закладу - один з важливих компонентів його популярності в очах відвідувачів. Обладнання для ресторану підбирається не менш ретельно, ніж декор. Від його якості, функціоналу і навіть зовнішнього вигляду залежить загальний результат. Продумати кожний елемент - важливе завдання ще на етапі планування.
12.09.2019
Обладнання для HoReCa, ресторанів, барів, кав'ярень.
Для тих, хто веде бізнес в сфері HoReCa відомо, що успіх закладу залежить від багатьох факторів, в тому числі - і від встановленого обладнання. Підбираючи оснащення для бару, кафе чи ресторану слід враховувати безліч його особливостей, щоб в кінцевому підсумку зробити правильний вибір.
07.09.2019
Торговельне обладнання для бізнесу, види і застосування
Успішність і популярність магазину залежить від багатьох факторів. Трафік, ціноутворення, асортимент, персонал, торгове обладнання – основні складові успішного бізнесу в ритейлі. Торгове обладнання визначає основний стиль магазину, служить естетичним маркером, визначає емоційну атмосферу магазину чи супермаркету.
23.08.2019
Холодильне обладнання, види, застосування, характеристики.
Для багатьох товарів важливий температурний режим зберігання. Щоб підтримувати його на необхідному рівні безперервно, надаючи тим самим покупцям можливість купувати якісний товар, важливо використовувати надійне холодильне обладнання.
15.08.2019