Монтаж холодильного обладнання, монтаж морозильного обладнання, підключення та діагностика роботи – наше професійне завдання. Все наше професійне обладнання для охолодження, охолодженого зберігання, замороженого зберігання може монтуватись нашими професійними інженерами в галузі холоду.

Для монтажу та підключення холодильної чи морозильної техніки необхідно правильно вибрати місце розміщення обладнання для оптимальної роботи холодильного агрегату (у відповідності до інструкції – мінімальна відстань до найближчих об’єктів, стін, сусіднього обладнання, кут нахилу для правильного відкривання/закривання дверей, циркуляції повітря, доступу до основних вузлів управління) а також для зручного доступу покупців, мерчендайзерів та персоналу торгівельної точки (фіксація систем електроживлення в недоступних місцях, перевішування дверей, для зручного відкривання, налаштування режимів роботи для уникнення втрат холоду або його впливу на покупців, мінімального впливу сонця та оточуючих електроприладів).

Після правильного та коректного монтажу холодильної чи морозильної техніки, інженер холодильної техніки проводить підключення та здійснює діагностику роботи обладнання. Швидкість виходу на заданий робочий режим, коректність роботи термостата, показники температури всередині обладнання, шуми при роботі холодильної машини, підключення та режими роботи підсвітки внутрішньої камери та зовнішніх рекламних елементів, коректність роботи електромеханічних замків- основні контрольні точки, що визначають правильність роботи холодильного чи морозильного обладнання.

Монтаж торгівельного обладнання проводиться у відповідності до основного плану розміщення обладнання в торгівельному залі, визначеному замовником. Основні вузли торгівельного обладнання можуть бути зібрані до моменту доставки в місце розміщення або монтаж відбувається безпосередньо в місці розміщення торгівельного обладнання. Основне завдання при монтажі торгівельного обладнання (торгівельні стелажі, торгівельні вітрини, прилавки, стійки, економпанелі, торгівельні острівки, тощо) вивірити горизонт, надійно стягнути всі вузли, перевірити наявність зайвих зазорів, відстаней, виступаючих елементів, надійно прикріпити обладнання до стіни, тощо.  Монтаж торгівельного обладнання – відповідальна робота для професійних та досвідчених інженерів-монтажників.


Правильно змонтоване торгівельне обладнання – запорука безпеки покупців та надійності зберігання товару.

Монтаж обладнання для ХоРеКа, зважаючи на специфіку та широкий асортимент продукції, проводиться експертами в окремих галузях.

Наприклад, монтаж систем охолодження та розливу пива із кег проводиться експертами в галузі пивного розливного обладнання. Спеціалісти проходять систематичні навчання у галузі створення закритих ізольованих систем із підвищеним тиском (до 10 атмосфер) всередині, придатних для використання агресивних дезінфікуючих препаратів, володіють знаннями в галузі виставлення режимів тиску в залежності від густоти напоїв, різних методів насичення (СО2 чи азотом), перепадів висот в пивних трасах, відстанях від кегів до точки розливу, тощо.

Для монтажів вуличних терасних систем залучаються спеціалісти в галузі монтажів каркасного обладнання з досвідом роботи з різними видами, каркасів, матеріалів, тканин. Спеціалісти з монтажів звертають увагу на вітрильність конструкції та завдання, що задає замовник з точки зору захисту від сонця, опадів, вітру. Інженери-монтажники проводять первинні заміри та підбір видів обладнання, щільність тканини для конкретних завдань, зважаючи на вітряність, кут нахилу конструкції, необхідність використання конструкцій в зимовий період, визначається захист виключно від сонця чи захист і від густих опадів та серйозних поривів вітру.

Демонтаж холодильного та торгівельного обладнання з торгівельної точки чи точки ХоРеКа готується відповідне  пакування, проводиться маркування вузлів та деталей. При необхідності відновлення торгівельного обладнання чи його ремонту, проводиться відповідна діагностика та огляд на придатність до відновлення чи ремонт. Однотипне обладнання, придатне до ремонту , сортується в групи та відповідно маркується. Холодильна техніка відповідно пакується в гофрокартон та стрейч-плівку, скляні та пластикові деталі демонтуються чи додатково запаковуються відповідним протиударним пакувальним матеріалом. Холодильна техніка може проходити додаткову діагностику коректності роботи холодильної машини, швидкості виходу на заданий режим, необхідності заміни вузлів чи агрегатів, дозаправки холодоагентом. У випадку необхідності відновлення чи заміни крупних корпусних деталей, заміни чи капітального ремонту холодильного агрегату, холодильне обладнання підлягає відсортуванню та відправленню на спеціалізовану сервісну станцію для проведення відповідних відновлюваних робіт.

Відновлення холодильної та морозильної техніки проводиться на спеціалізованій сервісній станції. Проводиться повний огляд та дефекація обладнання. Складається список необхідних для заміни вузлів та агрегатів, проводиться огляд та визначення масштабів корпусних робіт, видів та кількості матеріалів для відновлюваних робіт. Перед закупівлею відповідних запчастин та матеріалів, види робіт, запчастини та матеріали погоджуються з клієнтом. Після закупівлі матеріалів та запчастин проводяться ремонтні та відновлювані роботи, що включають в себе такі роботи як: заміна компресора, заміна випаровувача, заміна фільтра-осушувача, заміна чи пайка трубопроводів холодильної машини, заміна чи пайка конденсатора, заміна чи пайка випаровувала, ремонт електричної частини, ремонт систем освітлення, заміна лампи освітлення, заміна вентилятора конденсатора, заміна вентилятора внутрішньої камери, чистка конденсатора, ремонт конденсатора, шпаклювання та фарбування корпусу, заміна склопакета дверей, заміна профіля дверей, заміна скла в холодильній вітрині, заміна скла в морозильному ларі, заміна скла в морозильному бонеті, поклейка брендування на холодильне обладнання, тощо. Після проходження відновлюваних робіт, холодильна та морозильна техніка відповідно запаковується для безпечного транспортування та зовні нічим не відрізняється від нового обладнання.