Каталог
 • Призначення:1.демонстрація продукції в місцях продажу; 2. викладка продукції в місцях продажу; 3. зберігання продукції в місцях продажу.
 • Види по категорії товару: 1. стелажі для алкоголю; 2. стелажі під текстиль; 3. стелажі для хлібобулочних виробів; 4. стелажі для овочів і фруктів; 6. стелажі для будівельних матеріалів та декору; 7. стелажі для автозапчастин; 8. стелажі для аксесуарів; 9. стелажі для довгомірних виробів; 10. стелажі для великогабаритного товару; 11. стелажі для книг; 12. стелажі для косметики і інші.
 • За формою викладки: 1. односторонні; 2. двосторонні; 3. з круговою викладкою; 4. хвилеподібні.
 • За матеріалом виготовлення: 1. металічні стелажі; 2. дерев’яні стелажі; 3. стелажі із пластика; 3. Стелажі із комбінованих матеріалів.
За способом розміщення: 1. пристінні стелажі; 2. настінні стелажі; 3. острівні стелажі; 4. підвісні стелажі.
Торгові стелажі
 • Призначення: 1. зручний розрахунок покупців в закладах торгівлі; 2. місце персонального контакту з покупцем; 3. місце продажі додаткових послуг та товарів в закладах торгівлі; 4.місце зберігання поточної виручки; 5. обладнання для швидкого обслуговування клієнтів.
 • Види за місцем використання: 1. експрес-каси; 2. каси мінімаркету; 3. каси супермаркету; 4. каси самообслуговування.
 • Види за стороною потоку покупців: 1. праві; 2. ліві.
 • Види за типом накопичувача: 1. з вузьким накопичувачем; 2. з широким накопичувачем.
 • Види за типом розміщення: 1. одинарні; 2. парні.
Касові бокси
Призначення: 1. ефективне використання площі для розміщення і зберігання товарів; 2. зручне сортування, інвентаризація, облік залишків товару; 3. дбайливе і тривале зберігання товарів; 4. зручне обслуговування та переміщення товарів і запасів.
Види стелажних систем:
1. побутові поличні стелажі і поличні стелажі для офісу (використовуються для розміщення невеликих речей у відносно невеликих обсягах)
2. професійні поличні стелажі з ручним обслуговуванням (дуже затребувані для зберігання будь-якого виду продукції, запасів і комплектуючих, автомобільних шин, напівфабрикатів, продуктів харчування, інструменту і т.д.)
3. палетні стелажі (використовуються на логістичних центрах і великих промислових складах, обслуговуються виключно за допомогою професійної складської техніки)
4. спеціалізовані стелажі (стелажі для бухт кабелю, стелажі для тканин, консольні стелажі для довгих предметів, стелажі для бочок і т.д.)
Стелажі для складів
 • Призначення: 1. з’єднувальні елементи панелей ДСП в єдину конструкцію економпанелей; 2. виконує функцію тримача для полиць та гачків та іншого навісного обладнання економпанелей; 3. виконує функцію декоративних елементів економпанелей та підвищує преміальність торгівельного обладнання; 4. виступає в якості навісного обладнання чи його частини, на якому розміщується товар для продажу; 5. елементи презентаційного торгівельного обладнання; 6. функціональні та несучі елементи офісних меблів.
 • Види: 1. несучий профіль; 2. декоративний профіль; 3. навісний профіль; 4. з’єднувальний профіль.
 • Сфери застосування: 1. торгівельне обладнання; 2. презентаційне обладнання; 3. офісні меблі.
Матеріали, з якими можлива колаборація: 1. ДСП 16 мм.; 2. ДСП 18 мм.; 3. скляні полиці товщиною 5 мм.; 4. навісні металеві гачки для аксесуарів і біжутерії; 5. кронштейни для розвішування одягу; 6. полицетримачі.
Алюмінієвий профіль, економ-панелі, навісне обладнання
Торгівельне обладнання

Торгівельне обладнання – це професійне обладнання для використання в торгівельних залах супермаркетів, магазинів, закладів харчування, АЗС, на ринках, ярмарках в якості презентаційного, виставкового обладнання для продажу продуктів харчування, напоїв, інструментів, аксесуарів, запчастин та іншої продукції а також обладнання, яке використовується для автоматизації процесів в торгівлі.

За функціональним призначенням торгівельне обладнання можна розподілити на виставкове обладнання, та обладнання для автоматизації процесів в торгівлі.

Торгівельні вітрини, торгівельні стелажі, економ панелі, прилавки – все обладнання охоплюється поняттям торгівельне обладнання. Обладнання для автоматизації торгівлі включає в себе касові апарати, протикражні системи, обладнання для штрих-кодування, вагове обладнання.

Елементи торгівельного обладнання можуть застосовуватись також в цілях агітації до купівлі, можуть використовуватись як елементи інтер’єру, кріпитись до стін та до стелі.

Для виготовлення торгівельного обладнання використовуються системи на основі економ панелей, алюмінієвого профілю, системи на основі решіток, системи на основі анодованих алюмінієвих труб, тощо.

До складу обладнання до торгівельної зали можна також віднести торгівельні меблі: вітрини, прилавки, стелажі, торгівельні острівки, тощо.

«Магазин під ключ» - системне рішення, яке охоплює комплекс комунікацій, досліджень і дій, пов'язаних з розробкою технічних проектів, специфікацій, рішенням логістичних завдань, підготовкою і впровадженням інсталяцій і пусконалагоджувальних робіт систем конструкцій і агрегатів торгового і складського призначення.
Modern Expo впевнено тримає пальму першості в цьому сегменті понад 20 років не тільки в Україні, але і в Східній Європі. Географія постачання також охоплює країни Європейського Союзу, США, Мексику, арабські країни, країни Північної Африки, Японії, Казахстан, Кавказ і інші регіони Світу.
Без торгових стелажів не обходиться робота як прибудинкового невеликого продуктового магазину, так і величезного гіпермаркету. Вони не тільки виконують роль місць для викладення товару і візуального представлення клієнтам, але вирішують важливі завдання зі зберігання товарів.