Каталог
 • Призначення:1.демонстрація продукції в місцях продажу; 2. викладка продукції в місцях продажу; 3. зберігання продукції в місцях продажу.
 • Види по категорії товару: 1. стелажі для алкоголю; 2. стелажі під текстиль; 3. стелажі для хлібобулочних виробів; 4. стелажі для овочів і фруктів; 6. стелажі для будівельних матеріалів та декору; 7. стелажі для автозапчастин; 8. стелажі для аксесуарів; 9. стелажі для довгомірних виробів; 10. стелажі для великогабаритного товару; 11. стелажі для книг; 12. стелажі для косметики і інші.
 • За формою викладки: 1. односторонні; 2. двосторонні; 3. з круговою викладкою; 4. хвилеподібні.
 • За матеріалом виготовлення: 1. металічні стелажі; 2. дерев’яні стелажі; 3. стелажі із пластика; 3. Стелажі із комбінованих матеріалів.
За способом розміщення: 1. пристінні стелажі; 2. настінні стелажі; 3. острівні стелажі; 4. підвісні стелажі.
Торгові стелажі
 • Призначення: 1. зручний розрахунок покупців в закладах торгівлі; 2. місце персонального контакту з покупцем; 3. місце продажі додаткових послуг та товарів в закладах торгівлі; 4.місце зберігання поточної виручки; 5. обладнання для швидкого обслуговування клієнтів.
 • Види за місцем використання: 1. експрес-каси; 2. каси мінімаркету; 3. каси супермаркету; 4. каси самообслуговування.
 • Види за стороною потоку покупців: 1. праві; 2. ліві.
 • Види за типом накопичувача: 1. з вузьким накопичувачем; 2. з широким накопичувачем.
 • Види за типом розміщення: 1. одинарні; 2. парні.
Касові бокси
 • Призначення: 1. контроль товарообігу, 2. дотримання вимог законодавства, 3. швидкий сервіс клієнтів, 4. планування запасів, 5. оцінка споживчого попиту.
 • Види за зоною розміщення: 1. обладнання касової зони, 2. обладнання торгового залу
 • Види за призначенням: 1. фіскальне обладнання магазину (касові апарати, фіскальні реєстратори), 2. POS обладнання (POS монітори, POS термінали, POS принтери, грошові ящики), 3. програмне забезпечення.
 • Категорії: 1. грошові скрині, 2. касові апарати, 3. фіскальні реєстратори, 4. ваги, 5. сканери штрих-коду, 6. POS монітори, 7. POS термінали, 8. принтери чеків.
Системи автоматизації магазинів
Призначення: дезінфекція рук в місцях масового скупчення людей, лікарнях, торгових центрах, супермаркетах, державних установах, громадських просторах, аптеках, закладах культури та освіти і ін. в цілях профілактики вірусних захворювань та під час карантинного режиму.
 • Принцип дії: безконтактне спрацювання автоматичних систем на основі сенсорних елементів.
 • Змінні елементи живлення або живлення від електромережі.
 • Можливість зміни дозування дезінфікуючої рідини.
 • Можлива інтеграція LED підсвітки в корпус станцій.
 • Можлива комплектація відривними серветками та сміттєвими пакетами.
Автоматичні системи дезінфекції
 • Призначення: 1. з’єднувальні елементи панелей ДСП в єдину конструкцію економпанелей; 2. виконує функцію тримача для полиць та гачків та іншого навісного обладнання економпанелей; 3. виконує функцію декоративних елементів економпанелей та підвищує преміальність торгівельного обладнання; 4. виступає в якості навісного обладнання чи його частини, на якому розміщується товар для продажу; 5. елементи презентаційного торгівельного обладнання; 6. функціональні та несучі елементи офісних меблів.
 • Види: 1. несучий профіль; 2. декоративний профіль; 3. навісний профіль; 4. з’єднувальний профіль.
 • Сфери застосування: 1. торгівельне обладнання; 2. презентаційне обладнання; 3. офісні меблі.
Матеріали, з якими можлива колаборація: 1. ДСП 16 мм.; 2. ДСП 18 мм.; 3. скляні полиці товщиною 5 мм.; 4. навісні металеві гачки для аксесуарів і біжутерії; 5. кронштейни для розвішування одягу; 6. полицетримачі.
Алюмінієвий профіль, економ-панелі, навісне обладнання
Торгівельне обладнання

Торгівельне обладнання – це професійне обладнання для використання в торгівельних залах супермаркетів, магазинів, закладів харчування, АЗС, на ринках, ярмарках в якості презентаційного, виставкового обладнання для продажу продуктів харчування, напоїв, інструментів, аксесуарів, запчастин та іншої продукції а також обладнання, яке використовується для автоматизації процесів в торгівлі.

За функціональним призначенням торгівельне обладнання можна розподілити на виставкове обладнання, та обладнання для автоматизації процесів в торгівлі.

Торгівельні вітрини, торгівельні стелажі, економ панелі, прилавки – все обладнання охоплюється поняттям торгівельне обладнання. Обладнання для автоматизації торгівлі включає в себе касові апарати, протикражні системи, обладнання для штрих-кодування, вагове обладнання.

Елементи торгівельного обладнання можуть застосовуватись також в цілях агітації до купівлі, можуть використовуватись як елементи інтер’єру, кріпитись до стін та до стелі.

Для виготовлення торгівельного обладнання використовуються системи на основі економ панелей, алюмінієвого профілю, системи на основі решіток, системи на основі анодованих алюмінієвих труб, тощо.

До складу обладнання до торгівельної зали можна також віднести торгівельні меблі: вітрини, прилавки, стелажі, торгівельні острівки, тощо.

«Магазин під ключ» - системне рішення, яке охоплює комплекс комунікацій, досліджень і дій, пов'язаних з розробкою технічних проєктів, специфікацій, рішенням логістичних завдань, підготовкою і впровадженням інсталяцій і пусконалагоджувальних робіт систем конструкцій і агрегатів торгового і складського призначення.
Modern Expo впевнено тримає пальму першості в цьому сегменті понад 20 років не тільки в Україні, але і в Східній Європі. Географія постачання також охоплює країни Європейського Союзу, США, Мексику, арабські країни, країни Північної Африки, Японії, Казахстан, Кавказ і інші регіони Світу.
Без торгових стелажів не обходиться робота як прибудинкового невеликого продуктового магазину, так і величезного гіпермаркету. Вони не тільки виконують роль місць для викладення товару і візуального представлення клієнтам, але вирішують важливі завдання зі зберігання товарів.