Каталог
 • Призначення:1.демонстрація продукції в місцях продажу; 2. викладка продукції в місцях продажу; 3. зберігання продукції в місцях продажу.
 • Види: 1. одностороні, 2. двосторонні, 3. з перфорацією, 4. сітчасті, 5. кутові
Торгові стелажі з полицями
 • Призначення: 1. зручний розрахунок покупців в закладах торгівлі; 2. місце персонального контакту з покупцем; 3. місце продажі додаткових послуг та товарів в закладах торгівлі; 4.місце зберігання поточної виручки; 5. обладнання для швидкого обслуговування клієнтів.
 • Види за місцем використання: 1. експрес-каси; 2. каси мінімаркету; 3. каси супермаркету; 4. каси самообслуговування.
 • Види за стороною потоку покупців: 1. праві; 2. ліві.
 • Види за типом накопичувача: 1. з вузьким накопичувачем; 2. з широким накопичувачем.
 • Види за типом розміщення: 1. одинарні; 2. парні.
Касові бокси
 • Призначення: 1. контроль товарообігу, 2. дотримання вимог законодавства, 3. швидкий сервіс клієнтів, 4. планування запасів, 5. оцінка споживчого попиту.
 • Види за зоною розміщення: 1. обладнання касової зони, 2. обладнання торгового залу
 • Види за призначенням: 1. фіскальне обладнання магазину (касові апарати, фіскальні реєстратори), 2. POS обладнання (POS монітори, POS термінали, POS принтери, грошові ящики), 3. програмне забезпечення.
 • Категорії: 1. грошові скрині, 2. касові апарати, 3. фіскальні реєстратори, 4. ваги, 5. сканери штрих-коду, 6. POS монітори, 7. POS термінали, 8. принтери чеків.
Системи автоматизації магазинів

Спеціалізовані стелажі для хлібобулочних виробів та випічки. Відповідають санітарним нормам розміщення хлібобулочних виробів.

Обладнані полицями та елементами із натурального дерева.

Види: 1. односторонні стелажі, 2. двосторонні стелажі, 3. острівні стелажі, 4. хлібні прилавки.

Види за видом продукції: 1. хлібні стелажі, 2. стелажі для випічки.

Хлібні стелажі. Стелажі для випічки

Овочеві стелажі призначені для ефективного та ефектного розміщення овочів та фруктів в роздрібних продуктових магазинах та ринках.

Види: 1. пристінні овочеві стелажі, 2. острівні овочеві стелажі, 3. овочеві стелажі з виїзними платформами.

Види за матеріалами виготовлення: 1. металеві овочеві стелажі, 2. овочеві стелажі із нержавіючої сталі, 3. овочеві стелажі з дерев’яними елементами.

Овочеві стелажі

Стелажі для алкоголю призначені для ефектної презентації, правильного та вигідного розміщення винної та іншої алкогольної продукції в роздрібних продуктових магазинах різного формату, спеціалізованих магазинах алкоголю та винних бутіках.

Види: 1. спеціалізовані винні стелажі, 2. стелажі для міцного алкоголю та вина.

За видами розміщення: 1. пристінні, 2. острівні, 3. презентаційні стійки для вина.

За виконанням: 1. металеві стелажі для алкоголю, 2. дерев’яні винні стелажі, 3. стелажі для алкоголю з підсвіткою.

Стелажі для алкоголю

Кондитерські стелажі призначені для ефектної демонстрації та продажів цекерок та печива в фасованому або розсипному вигляді.

Види: 1. пристінні кондитерські стелажі, 2. острівні кондитерські стелажі.

За видом продукції: 1. для розфасованих в коробки цукерок, печива, шоколадних цукерок, шоколадних плиток, 2. для розсипної продукції із поділом полиць на секції.

Кондитерські стелажі
Призначення:
1. створення свіжого дизайну простору магазинів одягу, електроніки, парфумерії, спортивного обладнання та одягу, салонів краси, творчих просторів, дизайн-студій;
2. викладка та презентація одягу, взуття, електроніки, аксесуарів, обладнання, продукції спортивних магазинів, парфумерії, тощо.
Види: 
 • обладнання для презентації та продажу одягу та взуття; 
 • обладнання для презентації та продажу електроніки, аксесуарів та побутової техніки;
 • обладнання для презентації та продажу продукції індустрії краси;
 • обладнання для презентації та продажу спортивних товарів, одягу та взуття
Обладнання для непродуктової групи
 • Призначення:1.демонстрація продукції в місцях продажу; 2. викладка продукції в місцях продажу; 3. зберігання продукції в місцях продажу.
 • За формою викладки: 1. односторонні; 2. двосторонні.
 • Ідеально підходять для магазинів госптоварів, побутової хімії, будівельних магазинів та ін.
Торгові стелажі з кошиками

Стелажі для канцтоварів, стелажі для книжок, стелажі для преси призначені для демонстрації та продажу друкованої продукції, канцтоварів, листівок, тощо. Використовуються в книжкових магазинах, магазинах канцтоварів та супутньої продукції, бібліотеках, виставках та ін.

Види: 1. стелажі для книг та іншої друкованої продукції, 2. стелажі для канцтоварів, 3. стелажі для листівок.

Стелажі для канцтоварів

Аксесуари для торгових стелажів призначені для розміщення, навішування, розмежування різних категорій товарів з метою їх кращого огляду, презентації, сортування по товарним групам, категоріям.

Види аксесуарів: 1. вішаки (гачки), 2. штанги, 3. полиці, 4. обмежувачі, 5. перегородки, 6. бар’єри, розділювачі і ін.

Види аксесуарів за типом розміщення на стелаж: 1. на перфоровану стінку, 2. на решітку, 3.  з кліпсою, 4. на штангу, 5. на експопанель.

Аксесуари до стелажів
 • Призначення: 1. з’єднувальні елементи панелей ДСП в єдину конструкцію економпанелей; 2. виконує функцію тримача для полиць та гачків та іншого навісного обладнання економпанелей; 3. виконує функцію декоративних елементів економпанелей та підвищує преміальність торгівельного обладнання; 4. виступає в якості навісного обладнання чи його частини, на якому розміщується товар для продажу; 5. елементи презентаційного торгівельного обладнання; 6. функціональні та несучі елементи офісних меблів.
 • Види: 1. несучий профіль; 2. декоративний профіль; 3. навісний профіль; 4. з’єднувальний профіль.
 • Сфери застосування: 1. торгівельне обладнання; 2. презентаційне обладнання; 3. офісні меблі.
Матеріали, з якими можлива колаборація: 1. ДСП 16 мм.; 2. ДСП 18 мм.; 3. скляні полиці товщиною 5 мм.; 4. навісні металеві гачки для аксесуарів і біжутерії; 5. кронштейни для розвішування одягу; 6. полицетримачі.
Алюмінієвий профіль, економ-панелі, навісне обладнання
Торгівельне обладнання

Торгівельне обладнання – це професійне обладнання для використання в торгівельних залах супермаркетів, магазинів, закладів харчування, АЗС, на ринках, ярмарках в якості презентаційного, виставкового обладнання для продажу продуктів харчування, напоїв, інструментів, аксесуарів, запчастин та іншої продукції а також обладнання, яке використовується для автоматизації процесів в торгівлі.

За функціональним призначенням торгівельне обладнання можна розподілити на виставкове обладнання, та обладнання для автоматизації процесів в торгівлі.

Торгівельні вітрини, торгівельні стелажі, економ панелі, прилавки – все обладнання охоплюється поняттям торгівельне обладнання. Обладнання для автоматизації торгівлі включає в себе касові апарати, протикражні системи, обладнання для штрих-кодування, вагове обладнання.

Елементи торгівельного обладнання можуть застосовуватись також в цілях агітації до купівлі, можуть використовуватись як елементи інтер’єру, кріпитись до стін та до стелі.

Для виготовлення торгівельного обладнання використовуються системи на основі економ панелей, алюмінієвого профілю, системи на основі решіток, системи на основі анодованих алюмінієвих труб, тощо.

До складу обладнання до торгівельної зали можна також віднести торгівельні меблі: вітрини, прилавки, стелажі, торгівельні острівки, тощо.

«Магазин під ключ» - системне рішення, яке охоплює комплекс комунікацій, досліджень і дій, пов'язаних з розробкою технічних проєктів, специфікацій, рішенням логістичних завдань, підготовкою і впровадженням інсталяцій і пусконалагоджувальних робіт систем конструкцій і агрегатів торгового і складського призначення.
Modern Expo впевнено тримає пальму першості в цьому сегменті понад 20 років не тільки в Україні, але і в Східній Європі. Географія постачання також охоплює країни Європейського Союзу, США, Мексику, арабські країни, країни Північної Африки, Японії, Казахстан, Кавказ і інші регіони Світу.
Без торгових стелажів не обходиться робота як прибудинкового невеликого продуктового магазину, так і величезного гіпермаркету. Вони не тільки виконують роль місць для викладення товару і візуального представлення клієнтам, але вирішують важливі завдання зі зберігання товарів.
viber

Viber

telegram

Telegram

gmail

Gmail

phone.png