Каталог
Сортировать
по названию
по цене
по популярности
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
Показати більше
Торгівельне обладнання

Торгівельне обладнання – це професійне обладнання для використання в торгівельних залах супермаркетів, магазинів, закладів харчування, АЗС, на ринках, ярмарках в якості презентаційного, виставкового обладнання для продажу продуктів харчування, напоїв, інструментів, аксесуарів, запчастин та іншої продукції а також обладнання, яке використовується для автоматизації процесів в торгівлі.

За функціональним призначенням торгівельне обладнання можна розподілити на виставкове обладнання, та обладнання для автоматизації процесів в торгівлі.

Торгівельні вітрини, торгівельні стелажі, економ панелі, прилавки – все обладнання охоплюється поняттям торгівельне обладнання. Обладнання для автоматизації торгівлі включає в себе касові апарати, протикражні системи, обладнання для штрих-кодування, вагове обладнання.

Елементи торгівельного обладнання можуть застосовуватись також в цілях агітації до купівлі, можуть використовуватись як елементи інтер’єру, кріпитись до стін та до стелі.

Для виготовлення торгівельного обладнання використовуються системи на основі економ панелей, алюмінієвого профілю, системи на основі решіток, системи на основі анодованих алюмінієвих труб, тощо.

До складу обладнання до торгівельної зали можна також віднести торгівельні меблі: вітрини, прилавки, стелажі, торгівельні острівки, тощо.