Каталог
 • Призначення:1.демонстрація продукції в місцях продажу; 2. викладка продукції в місцях продажу; 3. зберігання продукції в місцях продажу.
 • Види по категорії товару: 1. стелажі для алкоголю; 2. стелажі під текстиль; 3. стелажі для хлібобулочних виробів; 4. стелажі для овочів і фруктів; 6. стелажі для будівельних матеріалів та декору; 7. стелажі для автозапчастин; 8. стелажі для аксесуарів; 9. стелажі для довгомірних виробів; 10. стелажі для великогабаритного товару; 11. стелажі для книг; 12. стелажі для косметики і інші.
 • За формою викладки: 1. односторонні; 2. двосторонні; 3. з круговою викладкою; 4. хвилеподібні.
 • За матеріалом виготовлення: 1. металічні стелажі; 2. дерев’яні стелажі; 3. стелажі із пластика; 3. Стелажі із комбінованих матеріалів.
За способом розміщення: 1. пристінні стелажі; 2. настінні стелажі; 3. острівні стелажі; 4. підвісні стелажі.
Торгові стелажі
 • Призначення: 1. зручний розрахунок покупців в закладах торгівлі; 2. місце персонального контакту з покупцем; 3. місце продажі додаткових послуг та товарів в закладах торгівлі; 4.місце зберігання поточної виручки; 5. обладнання для швидкого обслуговування клієнтів.
 • Види за місцем використання: 1. експрес-каси; 2. каси мінімаркету; 3. каси супермаркету; 4. каси самообслуговування.
 • Види за стороною потоку покупців: 1. праві; 2. ліві.
 • Види за типом накопичувача: 1. з вузьким накопичувачем; 2. з широким накопичувачем.
 • Види за типом розміщення: 1. одинарні; 2. парні.
Касові бокси
 • Призначення: 1. з’єднувальні елементи панелей ДСП в єдину конструкцію економпанелей; 2. виконує функцію тримача для полиць та гачків та іншого навісного обладнання економпанелей; 3. виконує функцію декоративних елементів економпанелей та підвищує преміальність торгівельного обладнання; 4. виступає в якості навісного обладнання чи його частини, на якому розміщується товар для продажу; 5. елементи презентаційного торгівельного обладнання; 6. функціональні та несучі елементи офісних меблів.
 • Види: 1. несучий профіль; 2. декоративний профіль; 3. навісний профіль; 4. з’єднувальний профіль.
 • Сфери застосування: 1. торгівельне обладнання; 2. презентаційне обладнання; 3. офісні меблі.
Матеріали, з якими можлива колаборація: 1. ДСП 16 мм.; 2. ДСП 18 мм.; 3. скляні полиці товщиною 5 мм.; 4. навісні металеві гачки для аксесуарів і біжутерії; 5. кронштейни для розвішування одягу; 6. полицетримачі.
Алюмінієвий профіль та економ-панелі
Призначення: 1. ефективне використання площі для розміщення і зберігання товарів; 2. зручне сортування, інвентаризація, облік залишків товару; 3. дбайливе і тривале зберігання товарів; 4. зручне обслуговування та переміщення товарів і запасів.
Види стелажних систем:
1. побутові поличні стелажі і поличні стелажі для офісу (використовуються для розміщення невеликих речей у відносно невеликих обсягах)
2. професійні поличні стелажі з ручним обслуговуванням (дуже затребувані для зберігання будь-якого виду продукції, запасів і комплектуючих, автомобільних шин, напівфабрикатів, продуктів харчування, інструменту і т.д.)
3. палетні стелажі (використовуються на логістичних центрах і великих промислових складах, обслуговуються виключно за допомогою професійної складської техніки)
4. спеціалізовані стелажі (стелажі для бухт кабелю, стелажі для тканин, консольні стелажі для довгих предметів, стелажі для бочок і т.д.)
Стелажні системи
Торгівельне обладнання

Торгівельне обладнання – це професійне обладнання для використання в торгівельних залах супермаркетів, магазинів, закладів харчування, АЗС, на ринках, ярмарках в якості презентаційного, виставкового обладнання для продажу продуктів харчування, напоїв, інструментів, аксесуарів, запчастин та іншої продукції а також обладнання, яке використовується для автоматизації процесів в торгівлі.

За функціональним призначенням торгівельне обладнання можна розподілити на виставкове обладнання, та обладнання для автоматизації процесів в торгівлі.

Торгівельні вітрини, торгівельні стелажі, економ панелі, прилавки – все обладнання охоплюється поняттям торгівельне обладнання. Обладнання для автоматизації торгівлі включає в себе касові апарати, протикражні системи, обладнання для штрих-кодування, вагове обладнання.

Елементи торгівельного обладнання можуть застосовуватись також в цілях агітації до купівлі, можуть використовуватись як елементи інтер’єру, кріпитись до стін та до стелі.

Для виготовлення торгівельного обладнання використовуються системи на основі економ панелей, алюмінієвого профілю, системи на основі решіток, системи на основі анодованих алюмінієвих труб, тощо.

До складу обладнання до торгівельної зали можна також віднести торгівельні меблі: вітрини, прилавки, стелажі, торгівельні острівки, тощо.

Дотримання умов зберігання продуктів харчування - один з головних принципів роботи продуктового магазину, ресторану, кафе, їдальні, бару. Це не тільки репутація закладу, а й умова його існування. Більшість збережених продуктів, напівфабрикатів, напоїв, вимагає їх розміщення в температурних режимах нижче, ніж температура навколишнього середовища. Для задоволення цієї потреби використовується холодильне обладнання.
Продукти харчування - товар, до якого завжди висуваються жорсткі вимоги, пов'язані з умовами зберігання. Така необхідність пов'язана з його властивостями швидкої втрати свіжості та придатності до вживання, навіть при найменшому відхиленні від температурних режимів, показників вологості та інших факторів. Зберігання харчових продуктів - перше, про що слід потурбуватися, плануючи відкриття торгової точки.
У зв'язку зі зростаючою часткою конкуренції на ринку, привернення уваги своєї цільової аудиторії - один з ефективних способів просування. Правильна взаємодія товару з покупцем в торговій точці збільшує ймовірність його придбання. Для реалізації завдання існує цілий комплекс заходів, за який відповідає окремий напрямок маркетингу - мерчендайзинг.