Каталог
Призначення:
1. ефективне використання площі для розміщення і зберігання штучних товарів;
2. зручне сортування, інвентаризація, облік залишків товару;
3. дбайливе і тривале зберігання товарів;
4. зручне обслуговування та переміщення товарів і запасів.
Види стелажних систем:
1. побутові поличні стелажі і поличні стелажі для офісу (використовуються для розміщення невеликих речей у відносно невеликих обсягах)
2. професійні поличні стелажі з ручним обслуговуванням (дуже затребувані для зберігання будь-якого виду продукції, запасів і комплектуючих, автомобільних шин, напівфабрикатів, продуктів харчування, інструменту і т.д.)
3. поличні стелажі в комбінації з палетними та іншими стелажами (використовуються на логістичних центрах і великих промислових складах, обслуговуються виключно за допомогою професійної складської техніки)
Стелажі з полицями
Призначення палетних стелажів:
1. здійснення палетного зберігання габаритних вантажів;
2. механізоване, за допомогою складської техніки, обслуговування великих обсягів складських запасів;
3. ефективне використання складського простору по всій висоті приміщення.
Місця використання:
1. логістичні розподільні центри;
2. ключові склади дистриб'юторських і торгових компаній;
3. склади сировини і готової продукції виробничих компаній.

Палетні стелажі
Призначення консольних стелажів:
 • Зберігання довгомірних конструкцій: металопрокат, дерев'яні та сталеві балки, труби, рулони, тощо
 • Механізоване, за допомогою складської техніки, обслуговування запасів довгомірних товарів;
 • Ефективне використання складського простору по всій висоті приміщення.
Види:
 • 1. Односторонні; 2. Двосторонні.
 • 1. Розбірні; 2. Цільні (нерозбірні).
Консольні стелажі
Призначення:
 • палетований товар
 • однотипні вантажі
 • крупногабаритні вантажі
 • великі обсяги
 • зі спецтехнікою
Типи завантаження:
 • LIFO "останній прийшов — перший вийшов"
 • FIFO "перший прийшов — першим вийшов"
Місця використання:
1. логістичні розподільні центри;
2. ключові склади дистриб'юторських і торгових компаній;
3. склади сировини і готової продукції виробничих компаній.
Набивні стелажі (Drive in)
Обладнання для ХоРеКа

Обладнання для ХоРеКа сегменту (готелі, ресторани, кафе) включає в себе обладнання для барів, кухонне обладнання, посуд та аксесуари, обладнання для залу відвідувачів, меблі для ресторанів та кафе, вуличні меблі, барні стійки, маркізи, перголи, парасолі для кафе, намети, декоративна огорожа, автоматизовані системи захисту від сонця, опадів, вітру, декоративні системи інтер’єру та екстер’єру закладів ХоРеКа.

Обладнання для барів – це обладнання, що використовується барменами для приготування та продажів алкогольних та безалкогольних напоїв, коктейлів, кави та продуктів на основі кави, чаю та соків. Обладнання для барів включає в себе пивне обладнання: барні холодильники, охолоджувачі пива та напоїв, пивні колони, пивні крани, пивні бокали, бірдекелі, а також кавомашини, кавомолки, льодогенератори, соковижималки, блендери, стакани, бокали для напоїв та коктейлів, шейкери, тощо.

Кухонне обладнання – це широкий спектр обладнання для приготування різних продуктів різними типами обробки. В кухонне обладнання входять: пароконвектомати, печі конвекційні, печі для піцци, електричні плити, грилі, теплові столи, теплові камери, тостери, посудомиючі машини, шафи холодильні та шафи морозильні.

Обладнання для залу відвідувачів – комплекти меблів (столи для ресторанів та кафе, стільці для ресторанів та кафе, дивани, крісла), професійний посуд, столові прибори, серветки, скатертини.

Обладнання для терас ресторанів, кафе та готелів включає в себе меблі для вуличних кафе, маркізи, навіси, перголи, парасолі для кафе, штори для вуличних кафе, декоративна огорожа та флористика закладів ХоРеКа, вуличні обігрівачі та каміни, пледи, подушки, та наволочки для меблів.

«Магазин під ключ» - системне рішення, яке охоплює комплекс комунікацій, досліджень і дій, пов'язаних з розробкою технічних проєктів, специфікацій, рішенням логістичних завдань, підготовкою і впровадженням інсталяцій і пусконалагоджувальних робіт систем конструкцій і агрегатів торгового і складського призначення.
Продуктовий магазин - одна з найбільш успішних сфер діяльності. Вони завжди потрібні та популярні, незалежно від економічних обставин. Відкриття магазину продуктів не є надмірно складним процесом, але вимагає у свою чергу, чималої кількості фінансових вкладень.
Для організації повноцінної роботи закладу необхідно правильно продумати її обладнання. Кондитерська вітрина - одна з важливих складових такого процесу. Сучасне кафе або ресторан неможливо уявити без функціонального обладнання. Вибір моделі буде залежати від багатьох факторів, насамперед - концепції та розмірів торгової площі.
viber

Viber

telegram

Telegram

gmail

Gmail

phone.png