Монтаж холодильного обладнання, монтаж морозильного обладнання, підключення та діагностика роботи – наше професійне завдання. Все наше професійне обладнання для охолодження, охолодженого зберігання, замороженого зберігання може монтуватись нашими професійними інженерами в галузі холоду.
Монтаж
Доставка торгівельного обладнання, доставка холодильного обладнання, доставка обладнання для ХоРеКа здійснюється за рахунок покупця, зручним для покупця способом доставки. Із наявних варіантів – доставка транспортом продавця під конкретне замовлення великогабаритних товарів проводиться після відповідного підтвердження зі сторони покупця. Доставка дрібних товарів, довгомірних товарів до 2 м., малогабаритних товарів вагою до 50 кг. брутто, доставка може проводитись через перевізників Нова Пошта, Делівері (за попереднім погодженням з покупцем). Доставка відбувається на всій території України, крім тимчасово окупованих територій.
Доставка

Виїзний сервіс холодильного та морозильного обладнання

  • Ремонт агрегатної частини холодильного та морозильного обладнання
  • Технічне обслуговування холодильного та морозильного обладнання
  • Усунення механічних несправностей холодильного та морозильного обладнання
  • Ремонт електричної частини холодильного та морозильного обладнання 
  • У майстра завжди в наявності витратні матеріали і основні запасні частини
  • Ремонт будь-якої складності відбувається при першому відвідуванні торгівельної точки
  • Можливий ремонт холодильної техніки із зеленим хладоагентом
Виїзний сервіс

Професійний підхід до планування включає визначення формату магазину, передбачуваний асортимент, складання плану приміщень, розміщення товарних груп. Він також включає розробку креслень і малюнків, що зображають дизайн майбутнього приміщення і рекомендацій по установці торгового обладнання. Проєктування передбачає такі особливості приміщення, як його метраж (магазин 50м2 або інший), планування та інші фактори. Дизайн-проєкт дозволить врахувати важливі моменти в оформленні магазину, витримати єдиний стиль, а також уникнути проблем на етапі обробки.

Продуктовий магазин під ключ

Професійний підхід до планування включає визначення формату кафе, передбачуваний асортимент, складання плану приміщень, розміщення товарних груп. Він також включає розробку креслень і малюнків, що зображають дизайн майбутнього приміщення і рекомендацій по установці торгового обладнання. Проектування передбачає такі особливості приміщення, як його метраж, планування та інші фактори. Дизайн-проект дозволить врахувати важливі моменти в оформленні кафе, витримати єдиний стиль, а також уникнути проблем на етапі обробки.

Літнє кафе під ключ

При виборі оптимального варіанту стелажів для Вашого складу зверніть увагу, в першу чергу, з яким видом товарів Ви плануєте працювати на складі. Важливо звернути увагу на габарити, вагу, використання тари, наявність або відсутність складської техніки, її види та характеристики, радіус розвороту (навантажувача) і т.д.

«Магазин під ключ» - системне рішення, яке охоплює комплекс комунікацій, досліджень і дій, пов'язаних з розробкою технічних проєктів, специфікацій, рішенням логістичних завдань, підготовкою і впровадженням інсталяцій і пусконалагоджувальних робіт систем конструкцій і агрегатів торгового і складського призначення.
Modern Expo впевнено тримає пальму першості в цьому сегменті понад 20 років не тільки в Україні, але і в Східній Європі. Географія постачання також охоплює країни Європейського Союзу, США, Мексику, арабські країни, країни Північної Африки, Японії, Казахстан, Кавказ і інші регіони Світу.