Монтаж холодильного обладнання, монтаж морозильного обладнання, підключення та діагностика роботи – наше професійне завдання. Все наше професійне обладнання для охолодження, охолодженого зберігання, замороженого зберігання може монтуватись нашими професійними інженерами в галузі холоду.
Монтаж
Доставка торгівельного обладнання, доставка холодильного обладнання, доставка обладнання для ХоРеКа здійснюється за рахунок покупця, зручним для покупця способом доставки. Із наявних варіантів – доставка транспортом продавця під конкретне замовлення великогабаритних товарів проводиться після відповідного підтвердження зі сторони покупця. Доставка дрібних товарів, довгомірних товарів до 2 м., малогабаритних товарів вагою до 50 кг. брутто, доставка може проводитись через перевізників Нова Пошта, Делівері (за попереднім погодженням з покупцем). Доставка відбувається на всій території України, крім тимчасово окупованих територій.
Доставка

Виїзний сервіс холодильного та морозильного обладнання

  • Ремонт агрегатної частини холодильного та морозильного обладнання
  • Технічне обслуговування холодильного та морозильного обладнання
  • Усунення механічних несправностей холодильного та морозильного обладнання
  • Ремонт електричної частини холодильного та морозильного обладнання 
  • У майстра завжди в наявності витратні матеріали і основні запасні частини
  • Ремонт будь-якої складності відбувається при першому відвідуванні торгівельної точки
  • Можливий ремонт холодильної техніки із зеленим хладоагентом
Виїзний сервіс

Професійний підхід до планування включає визначення формату магазину, передбачуваний асортимент, складання плану приміщень, розміщення товарних груп. Він також включає розробку креслень і малюнків, що зображають дизайн майбутнього приміщення і рекомендацій по установці торгового обладнання. Проєктування передбачає такі особливості приміщення, як його метраж (магазин 50м2 або інший), планування та інші фактори. Дизайн-проєкт дозволить врахувати важливі моменти в оформленні магазину, витримати єдиний стиль, а також уникнути проблем на етапі обробки.

Продуктовий магазин під ключ

При виборі оптимального варіанту стелажів для Вашого складу зверніть увагу, в першу чергу, з яким видом товарів Ви плануєте працювати на складі. Важливо звернути увагу на габарити, вагу, використання тари, наявність або відсутність складської техніки, її види та характеристики, радіус розвороту (навантажувача) і т.д.

«Магазин під ключ» - системне рішення, яке охоплює комплекс комунікацій, досліджень і дій, пов'язаних з розробкою технічних проєктів, специфікацій, рішенням логістичних завдань, підготовкою і впровадженням інсталяцій і пусконалагоджувальних робіт систем конструкцій і агрегатів торгового і складського призначення.
Modern Expo впевнено тримає пальму першості в цьому сегменті понад 20 років не тільки в Україні, але і в Східній Європі. Географія постачання також охоплює країни Європейського Союзу, США, Мексику, арабські країни, країни Північної Африки, Японії, Казахстан, Кавказ і інші регіони Світу.
viber

Viber

telegram

Telegram

gmail

Gmail

phone.png