Як правильно вибрати стелажі для складу.
При виборі оптимального варіанту стелажів для Вашого складу зверніть увагу, в першу чергу, з яким видом товарів Ви плануєте працювати на складі. Важливо звернути увагу на габарити, вагу, використання тари, наявність або відсутність складської техніки, її види та характеристики, радіус розвороту (навантажувача) і т.д.
Існує кілька основних видів металевих стелажів для складу:
поличні стелажі;
палетні стелажі;
консольні стелажі;
гравітаційні стелажі;
мезоніни;
стелажі для рулонної продукції;
стелажі для кабельних бухт і т.д.
Як правильно вибрати поличні стелажі.
Основним критерієм при виборі поличних стелажів є максимальне навантаження на полицю.
За даним критерієм слід розділити всю масу поличних стелажів на кілька «вагових» категорій:
Поличні стелажі з навантаженням на полицю від 80 до 300 кг.
Якщо у Вас невеликий бізнес - майстерня, сервісний центр, СТО, швейна майстерня, невеликий інтернет-магазин, невеликий продуктовий або непродуктови магазин з підсобним складом, то Вам, швидше за все, буде досить системи поличних стелажів з навантаженням 80-300 кг. на полицю.
Слід також звернути увагу на габарити Вашої продукції і вибрати оптимальну глибину полиць для зберігання даної продукції. Глибина полиць в даній категорії стелажів від 300 до 920 мм., Що цілком достатньо для зберігання досить габаритних речей, наприклад тканини в рулонах, рулонів шпалер.
Слід, також, звернути увагу, що дана категорія стелажів має обмеження в максимальному навантаженні на окремий стелаж - 300 кг., на секції що стоять в єдиному ряду - 500 кг.
Використовується унікальна система безболтових з'єднаннь всіх вузлів. Стелажі зручно і швидко збираються і розбираються. Не вимагають дрібних елементів кріплення, які найчастіше губляться. Дані стелажі укомплектовуються металевими підп'ятниками, які, на відміну від пластикових, зносостійкі і не розшаровуються при великих навантаженнях.
Каркасні елементи стелажів виготовляються із сталевого або оцинкованого сталевого листа товщиною 1 мм.
Як настил використовуються полиці:
Не рекомендується використовувати настил з ДСП в приміщеннях з підвищеною вологістю.
Також, ми рекомендуємо нашим клієнтам замовляти дані стелажі без ДСП, так як дуже часто дешевше замовити і порізати ДСП по місцю (якщо це віддалений регіон).
Каркас стелажа може бути як повністю оцинкованим так і пофарбованим порошковою фарбою в білий колір.
Де наші клієнти використовують стелажі з навантаженням на полицю від 80 до 300 кг .:
Для невеликих складів досить найпростіших і доступних варіантів металевих стелажів з допустимим навантаженням на полицю 80-300 кг. і висотою 1813, 1960, 2500 мм. Довжина однієї секції від 300 до 920 мм.
Такі стелажі забезпечать порядок, зручний облік залишків і ефективне використання невеликих площ.
Ви можете купити стелажі також і в якості торгівельних стелажів. І дійсно, ціна такого стелажа в 2-3 рази дешевше за ціну звичайного торгівельного стелажа.
Поличні стелажі з навантаженням на полицю від 300 до 500 кг.
Дана категорія стелажів є зручною і практичною з точки зору зберігання досить великих обсягів продукції в окремо відведених складських приміщеннях з ручним обслуговуванням.
Металеві стелажі з допустимим навантаженням на полицю 300-500 кг. конструктивно мало відрізняються від попередньої категорії. Збірно-розбірні стелажі призначені для зберігання тарних і штучних вантажів.
Каркасні елементи стелажів виготовляються із сталевого або оцинкованого сталевого листа товщиною 1 мм.
Як настил використовуються полиці:
Довжина однієї секції варіюється від 920 до 1840 мм., що дозволяє зручно обслуговувати більш об'ємні вантажі.
Якщо допустиме навантаження на окремий стелаж попередньої категорії не могло перевищувати 300 кг., То в даному випадку - допустиме навантаження на стелаж становить 950 кг., А на стелажі, що стоять кілька одиниць в ряд - до 1200 кг.
Наші клієнти активно використовують дані стелажі як:
Купити стелаж можна без настилу з ДСП, його можна замовити і порізати за місцем, що ми часто рекомендуємо нашим клієнтам, особливо якщо клієнт знаходиться в досить віддаленому регіоні від Києва, адже ми відкрита і чесна компанія зі своїми клієнтами;)
Поличні стелажі з навантаженням на полицю 500 - 1100 кг.
Складське обладнання включає в себе і більш складні конструкції поличних стелажів.
Розроблені за технологією палетних стелажів, посилені поличні стелажі складаються зі збірних рам і траверс, на які розміщуються полиці з ДСП шліфованого 16 мм., ДСП ламінованого 16 мм., або набірних оцинкованих або пофарбованих металевих полиць 0,8 мм.
Такі металеві стелажі для складу є повноцінним професійним складським обладнанням, розрахованим на навантаження на секцію стелажа до 4000 кг.
Каркасні елементи стелажа виготовлені зі сталевого листа або оцинкованого сталевого листа товщиною 1,5 мм.
Каркас стелажів може бути оцинкованим або пофарбованим. Фарбування проводиться порошковою полімерною фарбою. Стійки, поперечки, укосини і полиці фарбуються в синій (RAL-5005) колір, балки, підп'ятник і ребро жорсткості - в помаранчевий (RAL-2004).
Стандартні висоти рам стелажів - 2000 і 2500 мм. можлива інша висота максимально до 5000 мм.
Для стійкості даного типу стелажів мінімальна кількість ярусів (полиць) - 2 шт. Для інших висот стелажа мінімальна кількість полиць визначається індивідуально і залежить від навантажень і висоти стелажа.
При використанні балок посиленої жорсткості, дані стелажі можна використовувати як палетні з допустимим навантаженням на раму не більше 2000 кг.
Довжина балки стелажа становить від 1230 до 2450 мм., Що дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант по навантаженнях і конфігурації приміщення. Глибини стелажа 495-895 мм., що є оптимальним діапазоном для більшості важких вантажів.
Модифікації балок даних стелажів використовуються в якості стелажів для шин. Стелажі для шин комплектуються спеціальними балками зі скошеними кутами, для зручного розміщення коліс і їх тривалого зберігання без деформації. Можна замовити стелаж для коліс в комбінації з поличним настилом. Даний варіант - відмінне рішення для шиномонтажів і СТО.
Посилені поличні стелажі в комплектації полицями або балками під колеса використовуються як:
Дана категорія стелажів має додаткову стійкість з можливістю кріплення через отвори в підп’ятнику в бетонну підлогу за допомогою анкерів.
Таким чином, всі зазначені три категорії складських стелажів мають своє призначення і завдання. Одні - компактність, легкість складання, інші - універсальність і витривалість до великих навантажень.
Вивчивши особливості та відмінності трьох основних груп поличних стелажів Ви, швидше за все, вже визначилися що саме Вас влаштує як складське або торгове обладнання, обладнання для зберігання шин, палет з вантажем великих або дрібних штучних товарів.
За більш детально інформацією Ви зможете звернутися до наших фахівців.
ОЛТЕБА - команда, яка об'єднує людей з багаторічним досвідом в галузі складського та торгівельного обладнання.