Каталог
Сортировать
по названию
по цене
по популярности
Показати більше

Алюмінієвий профіль і його використання в економпанелях

Алюмінієвий профіль є універсальним продуктом і використовується в багатьох галузях виробництва.

Він гарно себе зарекомендував у виробництві елементів для торгівельного та презентаційного обладнання, побутових, офісних меблів.

Алюмінієвий профіль дуже поширений в виробництві торгівельного обладнання такого як вітрини, стенди, стелажі, стійки для одягу та інше.

Цей профіль активно використовується як зв’язуючий і несучий елемент економпанелей.

Економпанелі – це комплексне рішення для торгівельного приміщення, для презентації та розміщення продукції за допомогою полиць та навісних аксесуарів на вертикальній несучій поверхні.

                     

Зазвичай, основними елементами економ-панелей є алюмінієвий профіль- вставка в паз для ДСП 16 мм. чи 18 мм., алюмінієвий профіль Н-подібний, алюмінієвий профіль кутовий (кут 90°), алюмінієвий  профіль тримач ДСП, алюмінієвий профіль тримач скла, алюмінієвий профіль взуттєвий.  

                                                        

Проміжні та декоративні елементи економпанелей комплектуються ДСП 16 мм. чи 18 мм.

Поєднання алюмінію та ДСП дає можливість інтегрувати економпанелі з алюмінієвим профілем у будь-який стиль інтер’єру.

                                                                      

Економпанелі  створюють затишну атмосферу приміщення, сучасність та технологічність за рахунок поєднання алюмінія і дерева.

Економпанелі на основі алюмінієвого профілю та ДСП – універсальний продукт, який можна використовувати як у торгівельних приміщеннях так і в офісному просторі.

                    

Економпанелі з алюмінієвим профілем - це функціональність, зручність а також затишок Вашого офісу.

Тепер Вам не потрібно робити під себе ремонт кожного приміщення, куди переїжджає Ваша компанія.

Ваш фірмовий стиль, функціональність та сучасність – постійно з Вами без додаткових витрат.

Зручний та швидкий монтаж економпанелей дасть можливість повноцінно запустити Ваш офіс в роботу вже за один-два дні.

«Магазин під ключ» - системне рішення, яке охоплює комплекс комунікацій, досліджень і дій, пов'язаних з розробкою технічних проєктів, специфікацій, рішенням логістичних завдань, підготовкою і впровадженням інсталяцій і пусконалагоджувальних робіт систем конструкцій і агрегатів торгового і складського призначення.
Продуктовий магазин - одна з найбільш успішних сфер діяльності. Вони завжди потрібні та популярні, незалежно від економічних обставин. Відкриття магазину продуктів не є надмірно складним процесом, але вимагає у свою чергу, чималої кількості фінансових вкладень.
Успішність і популярність магазину залежить від багатьох факторів. Трафік, ціноутворення, асортимент, персонал, торгове обладнання – основні складові успішного бізнесу в ритейлі. Торгове обладнання визначає основний стиль магазину, служить естетичним маркером, визначає емоційну атмосферу магазину чи супермаркету.
viber

Viber

telegram

Telegram

gmail

Gmail

phone.png