Каталог
Сортировать
по названию
по цене
по популярности
Показати більше

Алюмінієвий профіль і його використання в економпанелях

Алюмінієвий профіль є універсальним продуктом і використовується в багатьох галузях виробництва.

Він гарно себе зарекомендував у виробництві елементів для торгівельного та презентаційного обладнання, побутових, офісних меблів.

Алюмінієвий профіль дуже поширений в виробництві торгівельного обладнання такого як вітрини, стенди, стелажі, стійки для одягу та інше.

Цей профіль активно використовується як зв’язуючий і несучий елемент економпанелей.

Економпанелі – це комплексне рішення для торгівельного приміщення, для презентації та розміщення продукції за допомогою полиць та навісних аксесуарів на вертикальній несучій поверхні.

                     

Зазвичай, основними елементами економ-панелей є алюмінієвий профіль- вставка в паз для ДСП 16 мм. чи 18 мм., алюмінієвий профіль Н-подібний, алюмінієвий профіль кутовий (кут 90°), алюмінієвий  профіль тримач ДСП, алюмінієвий профіль тримач скла, алюмінієвий профіль взуттєвий.  

                                                        

Проміжні та декоративні елементи економпанелей комплектуються ДСП 16 мм. чи 18 мм.

Поєднання алюмінію та ДСП дає можливість інтегрувати економпанелі з алюмінієвим профілем у будь-який стиль інтер’єру.

                                                                      

Економпанелі  створюють затишну атмосферу приміщення, сучасність та технологічність за рахунок поєднання алюмінія і дерева.

Економпанелі на основі алюмінієвого профілю та ДСП – універсальний продукт, який можна використовувати як у торгівельних приміщеннях так і в офісному просторі.

                    

Економпанелі з алюмінієвим профілем - це функціональність, зручність а також затишок Вашого офісу.

Тепер Вам не потрібно робити під себе ремонт кожного приміщення, куди переїжджає Ваша компанія.

Ваш фірмовий стиль, функціональність та сучасність – постійно з Вами без додаткових витрат.

Зручний та швидкий монтаж економпанелей дасть можливість повноцінно запустити Ваш офіс в роботу вже за один-два дні.

«Магазин під ключ» - системне рішення, яке охоплює комплекс комунікацій, досліджень і дій, пов'язаних з розробкою технічних проектів, специфікацій, рішенням логістичних завдань, підготовкою і впровадженням інсталяцій і пусконалагоджувальних робіт систем конструкцій і агрегатів торгового і складського призначення.
У зв'язку з активним ритмом життя все більше людей переходить на швидке харчування. Формат take & go дозволяє економити час, якого катастрофічно не вистачає. Попит народжує пропозицію, і популярними стають відповідні формати закладів - фаст фуд. Для підприємців це відмінна можливість відкрити свій бізнес, який у сфері харчування вимагає мінімальних знань і капіталовкладень.
Продуктовий магазин - одна з найбільш успішних сфер діяльності. Вони завжди потрібні та популярні, незалежно від економічних обставин. Відкриття магазину продуктів не є надмірно складним процесом, але вимагає у свою чергу, чималої кількості фінансових вкладень.