Каталог
Сортировать
по названию
по цене
по популярности

Алюмінієвий профіль і його використання в економпанелях

Алюмінієвий профіль є універсальним продуктом і використовується в багатьох галузях виробництва.

Він гарно себе зарекомендував у виробництві елементів для торгівельного та презентаційного обладнання, побутових, офісних меблів.

Алюмінієвий профіль дуже поширений в виробництві торгівельного обладнання такого як вітрини, стенди, стелажі, стійки для одягу та інше.

Цей профіль активно використовується як зв’язуючий і несучий елемент економпанелей.

Економпанелі – це комплексне рішення для торгівельного приміщення, для презентації та розміщення продукції за допомогою полиць та навісних аксесуарів на вертикальній несучій поверхні.

                     

Зазвичай, основними елементами економ-панелей є алюмінієвий профіль- вставка в паз для ДСП 16 мм. чи 18 мм., алюмінієвий профіль Н-подібний, алюмінієвий профіль кутовий (кут 90°), алюмінієвий  профіль тримач ДСП, алюмінієвий профіль тримач скла, алюмінієвий профіль взуттєвий.  

                                                        

Проміжні та декоративні елементи економпанелей комплектуються ДСП 16 мм. чи 18 мм.

Поєднання алюмінію та ДСП дає можливість інтегрувати економпанелі з алюмінієвим профілем у будь-який стиль інтер’єру.

                                                                      

Економпанелі  створюють затишну атмосферу приміщення, сучасність та технологічність за рахунок поєднання алюмінія і дерева.

Економпанелі на основі алюмінієвого профілю та ДСП – універсальний продукт, який можна використовувати як у торгівельних приміщеннях так і в офісному просторі.

                    

Економпанелі з алюмінієвим профілем - це функціональність, зручність а також затишок Вашого офісу.

Тепер Вам не потрібно робити під себе ремонт кожного приміщення, куди переїжджає Ваша компанія.

Ваш фірмовий стиль, функціональність та сучасність – постійно з Вами без додаткових витрат.

Зручний та швидкий монтаж економпанелей дасть можливість повноцінно запустити Ваш офіс в роботу вже за один-два дні.

Продукти харчування - товар, до якого завжди висуваються жорсткі вимоги, пов'язані з умовами зберігання. Така необхідність пов'язана з його властивостями швидкої втрати свіжості та придатності до вживання, навіть при найменшому відхиленні від температурних режимів, показників вологості та інших факторів. Зберігання харчових продуктів - перше, про що слід потурбуватися, плануючи відкриття торгової точки.
У зв'язку зі зростаючою часткою конкуренції на ринку, привернення уваги своєї цільової аудиторії - один з ефективних способів просування. Правильна взаємодія товару з покупцем в торговій точці збільшує ймовірність його придбання. Для реалізації завдання існує цілий комплекс заходів, за який відповідає окремий напрямок маркетингу - мерчендайзинг.
Сучасний ринок комерції представлений широким розмаїттям форм взаємодії між продавцем і покупцем. Одні компанії працюють на вузьку цільову аудиторію, інші - на масові продажі. Якщо говорити про роздрібну торгівлю, яка орієнтована на широку аудиторію, це і буде ритейл. Що включає в себе поняття, які особливості має даний напрямок бізнесу - питання, що цікавлять багатьох.