Назад

Різновиди торгових стелажів

В торгівлі важливі всі деталі, у тому числі – і правильна організація робочого простору. Щоб продукція розміщувалася з урахуванням всіх особливостей викладення, використовують торгові стелажі. У зв'язку з широким застосуванням, їх виготовляють різних розмірів і параметрів. Головне призначення обладнання – компактне розміщення великого асортименту продукції на торговій площі. Перш ніж їх придбати, слід детально вивчити різноманітність і особливості конструкцій, щоб вибрати оптимальний варіант для свого бізнесу.

 

Види стелажів

Саме поняття з'явилося давно. Їх використовують вже десятки років, і зовнішній вигляд фактично не змінився. Стелажі є одним з найпоширеніших видів торгового обладнання. Користуються популярністю через простоту і доступну вартість. Зараз складно уявити навіть невеликий магазин без такого обладнання, не кажучи вже про великі супермаркети і склади.

Існує класифікація, за якою стелажі поділяють за певними параметрами:

 1. Конфігурація
 2. Матеріал виготовлення
 3. Функціонал
 4. Дизайн

Кожен з них впливає на мету використання, вартість, клас товарів.

По конфігурації можна виділити такі види стелажів:

 • пристінні

Розміщуються по периметру приміщення і вздовж внутрішніх перегородок магазинів. У зв'язку з цим полки на них розміщені тільки з одного боку

 • кутові

Розташовуються на стиках стін, дозволяючи ефективно використовувати кожен метр простору приміщення

 • торцеві

Встановлюються на початку і в кінці торгових рядів

 • острівні

Поміщаються в центрі потоків трафіку, дозволяють обійти конструкцію навколо

 

Підбираючи стелажі, оптимально використовувати кожен з видів на торговельному просторі. Так вийде використовувати кожен вільний метр.

 

Товари, які можуть Вас зацікавити

За матеріалами, які використовуються при виробництві, їх можна розділити на:

 • дерев'яні
 • пластикові
 • скляні
 • металеві
 • перфоровані

Можуть випускатися з декількох видів матеріалів, де за основу береться металева конструкція, а полиці виконані з дерева, скла або пластику.

Металеві вважаються найбільш надійними, але їх використання вимагає індивідуального підходу до підбору і можливості установки важких конструкцій.

 

За типом складання виділяють розбірні і нерозбірні конструкції. Останні будуть більш витривалими, але їх мінус – в транспортуванні. Далеко не кожен об'єкт торгівлі володіє широкими прорізами, через які готовий стелаж можна занести всередину.

Стелажі використовуються для широкого асортименту товару. Для цукерок і для іграшок можна вибирати пластмасові і дерев'яні види, а от для більш важкої продукції, наприклад, будівельної тематики або інструменту варто підібрати витривалі металеві конструкції.

 

Існує два основних напрямки використання обладнання – торговельне й складське. Основна відмінність – вимоги до витривалості і вантажопідйомності. Для складів важливо мати оснащення, що витримує значні навантаження. Зовнішній вигляд і дизайн в даному випадку не будуть грати вирішальну роль. Для магазинів стелажі підбираються не тільки за параметрами витривалості, але і за зовнішнім виглядом.

 

Переваги використання

Завдяки великому вибору варіацій стелажів за типом конструкції, матеріалів виготовлення, розмірами, вони стали незамінними помічниками в торговому залі кожного магазину. Їх цінують за:

 • універсальність
 • можливість вибору по багатьом параметрам
 • використання всієї торгової площі, включаючи торці і кути
 • демократичну вартість
 • універсальність

Таке торгове обладнання зустрічається в кожному магазині, починаючи від невеликих місцевих точок і закінчуючи великими супермаркетами. Вибираючи стелажі для свого бізнесу, важливо звертати увагу на всі деталі – де перебуває виробництво, хто постачальник, якої якості конструкція тощо. Тільки з урахуванням всіх параметрів можна впевнитися, що придбання прослужить довго і буде виконувати всі свої функції у повному обсязі.

 

підбір

Правильний підбір обладнання – запорука успіху торгівлі. Щоб стелаж відповідав своїм функціям, необхідно врахувати:

 • розміри торгового приміщення, розподіл зон та ефективне використання всього простору
 • специфіку товару, який буде представлений на полицях
 • розміри і вага продукції
 • габарити стелажів
 • матеріал виготовлення і допустиме навантаження

Оптимально, щоб конструкції вписувалися в загальний інтер'єр, виглядали сучасно і були виконані з якісних матеріалів. Вони повинні гармонійно вписуватися в простір, не перешкоджати своїми габаритами вільного переміщення відвідувачів з залу.

Стелажі – помічники торгівлі. Тому підбирати їх потрібно з урахуванням всіх особливостей площі та цілей використання. У такому випадку вони будуть виконувати всі свої функції ефективно.

 

Де замовити

Оптимальним рішенням буде купити продукцію оптом. Це, як правило, дозволяє істотно заощадити на покупці. Але і у випадку роздрібної купівлі завдання краще довірити професіоналам. Компанії, які займаються поставками торгового обладнання не перший рік, без проблем підкажуть краще рішення і доставлять замовлення в короткі терміни, так як мають відпрацьовану схему без ризиків і переплат.

 

Компанія «ОЛТЕБА» - надійна компанія з багаторічним досвідом роботи у сфері торгового обладнання різного призначення, куди входять і торгові стелажі. Ми маємо налагоджену систему доставки, співпрацюємо з перевіреними і надійними виробниками. Наші фахівці розбираються у всіх особливостях підбору обладнання, допоможуть прорахувати необхідну кількість і розміри, обрати матеріал виготовлення. Маємо досвід підбору, доставки і встановлення обладнання, як для невеликих магазинів, так і для великих торгових центрів. Звертайтеся, ми знаємо, як забезпечити ваш бізнес стелажами, які оптимально підійдуть під всі запити.

viber

Viber

telegram

Telegram

gmail

Gmail

phone.png