Каталог
Сортировать
по названию
по цене
по популярности
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.


                                          Як вибрати торгові стелажі

Яка кінцева мета використання торгових стелажів

Крім максимізації ефективності простору Вашого магазину, мета розміщення стелажів полягає в тому, щоб представити Ваші продукти таким чином, щоб це призвело до збільшення прибутковості від продажів продуктів із кожного квадратного метру а також збільшення асортименту товарів в Ваших магазинах.

Крім того, при правильному використанні, стелажі допоможуть максимально збільшити простір у магазині і запобігти непотрібній його втраті.

Ви марно втрачаєте місце на полицях, коли розміщуєте на стелажах одну продукцію в той час, коли потрібно розміщувати іншу.
Це також відбувається, коли Ви розміщуєте одні і ті ж товари в декількох місцях або не міняєте місця на полицях відповідно до вимог клієнтів.

 

Правильні питання, які ви задаєте, коли вибираєте торгові стелажі

Коли справа доходить до вибору стелажів у Вашому магазині, важливо відзначити, що не всі стелажі служать одній і тій же меті.
Також важливо відзначити, що не всі стелажі та полиці підходять для всіх видів продукції.

     

Ось тільки кілька питань, які ви повинні задати собі, коли вирішуєте, який торгівельний стелаж використовувати в Вашому магазині:

  1. Скільки у мене місця?
  2. Які продукти зберігаються у мене на складі?
  3. Наскільки важкі та об’ємні продукти, які я збираюсь зберігати?
  4. Який вид стелажів найкраще продемонструє мої продукти?
  5. Чи потрібно буде в перспективі збільшувати кількість полиць на стелажах чи самих стелажів в майбутньому?

 

Види стелажів, які використовуються в роздрібній торгівлі

Презентаційні корзини.

Використовуються в роздрібних магазинах самообслуговування, презентаційні корзини використовуються, щоб презентувати менш делікатні товари.
В презентаційних корзинах розміщуються товари, які купуються регулярно, за зниженою ціною або є сезонними.
В роздрібній торгівлі можуть використовувати постійне або тимчасове розміщення таких товарів.

Важливо звернути увагу на відсутність гострих частин в таких корзинах, якщо вони виготовлені з металічної сітки.
Гострі закінчення сітки в таких стелажах можуть травмувати покупців а також знищувати Ваш товар.
Ви можете звернути увагу також на можливість формування розділювачів в таких корзинах для більш функціонального використання та можливості розміщення в одній корзині декількох видів товару.

Рухомі стійки.

Рухомі стійки, як випливає з назви,  являють собою вітрини на колесах.
Вони зазвичай складаються зі сталевої рами з декількома полицями з дроту.
Вони можуть легко переміщуватись з місця на місце в Вашому магазині.

Вони також створюють у покупців почуття терміновості при використанні в різних місцях.
Ці види стелажів можуть бути ефективні як для сезонних, так і для повсякденних продуктів, і можуть задовольнити бажання клієнтів заощадити гроші і час.

Гондола.

Гондола – є найпоширенішим типом стелажів для роздрібної торгівлі.
Вони зазвичай розміщуються впритул, щоб сформувати ряди і проходи в магазинах.
Гондоли зазвичай виготовляються на рівні очей, щоб максимізувати прибуток, так як для рітейлерів важливо не втрачати місце на полицях.

Гондоли торцеві.

Гондоли торцеві також відомі як «заглушки». Торцеві гондоли - це вітрини, розташовані на початку чи в кінці проходів.
Вони зазвичай розміщуються в роздрібних магазинах самообслуговування.
На таких стелажах розміщуються як товари з високим прибутком, так і сезонні товари.
Дуже часто такі види стелажів використовують для розміщення акційних товарів і товарів, які потрібно терміново продати. 
Торцеві гондоли дуже ефективні, так як клієнти припускають, що товари, які розміщені тут, активно просуваються по найкращим цінам.

Стелажі також поділяються за способом розміщення на пристінні, двосторонні (з доступом до продукції з двох сторін), кутові торгові стелажі, настінні стелажі. 
По функціоналу також виділяють перфоровані стелажі, кондитерські стелажі, овочеві стелажі, стелажі для хліба, стелажі сітчаті, стелажі з кошиками, стелажі для вина та стелажі для одягу. 
Відповідно, всі види стелажів укомплектовуються тим функціоналом та полицями, які призначені для тої чи іншої продукції. 
Можна компонувати багатофункціональні стелажі, наприклад, стелажі комплектуються полицями для габаритного товару та полицями або навісними гачками для розміщення аксесуарів.

Металеві торгові стелажі - універсальний конструктор, в який можна набирати різні аксесуари і деталі для розміщення того чи іншого товару. Купити металевий торговий стелаж можна у багатьох постачальників, але важливо звертати увагу на гарантовані навантаження на полиці, гачки, штанги стелажа. Не варто забувати про безпеку покупців. Металевий торговий стелаж повинен бути безпечним при контакті з покупцем, стійким до перекидання, виключати можливе падіння товару.
Монтаж металевого торгового стелажу - відповідальний момент. Монтаж металевих торгових стелажів варто довіряти тільки перевіреним і досвідченим компаніям. Монтажна бригада повинна пройти навчання і сертифікацію виробника.

Ціна металевого торгового стелажу залежить від багатьох факторів:
1. габаритні розміри;
2. тип виконання (односторонній, двосторонній, торцевий і т.д.)
3. набору навісних елементів і їх допустиме навантаження)
4. умови монтажу і занесення обладнання (наприклад, другий або третій поверх без вантажного ліфта, вузькі отвори дверей, під'йом за допомогою крана і т.д.)
                                         

У зв'язку з активним ритмом життя все більше людей переходить на швидке харчування. Формат take & go дозволяє економити час, якого катастрофічно не вистачає. Попит народжує пропозицію, і популярними стають відповідні формати закладів - фаст фуд. Для підприємців це відмінна можливість відкрити свій бізнес, який у сфері харчування вимагає мінімальних знань і капіталовкладень.
Продуктовий магазин - одна з найбільш успішних сфер діяльності. Вони завжди потрібні та популярні, незалежно від економічних обставин. Відкриття магазину продуктів не є надмірно складним процесом, але вимагає у свою чергу, чималої кількості фінансових вкладень.
Продукти харчування - товар, до якого завжди висуваються жорсткі вимоги, пов'язані з умовами зберігання. Така необхідність пов'язана з його властивостями швидкої втрати свіжості та придатності до вживання, навіть при найменшому відхиленні від температурних режимів, показників вологості та інших факторів. Зберігання харчових продуктів - перше, про що слід потурбуватися, плануючи відкриття торгової точки.