Назад

Холодильне обладнання, види, застосування, характеристики.

Для багатьох товарів важливий температурний режим зберігання. Щоб підтримувати його на необхідному рівні безперервно, надаючи тим самим покупцям можливість купувати якісний товар, важливо використовувати надійне холодильне обладнання. Від його роботи безпосередньо залежить дотримання вимог до способів зберігання продуктів, термінів придатності та інших важливих показників. Безперебійна робота техніки з витримкою всіх температурних режимів - запорука успішного ведення бізнесу в сфері торгівлі продуктами харчування та іншими швидкопсувними товарами.

 

Види холодильного обладнання

Затребуваність в різних сферах бізнесу призвело до великої різноманітності такої техніки. Її можна розділити на такі види:

Застосовуються в підсобних приміщеннях торговельних точок а також в промислових підприємствах для зберігання виготовленої продукції або її заготовок. Випускаються в широкій розмаїтості температурних режимів, обсягів, розмірів і функціональних можливостей.

Один з найбільш затребуваних видів техніки в торгівлі. Застосовуються в торгових точках і зонах самообслуговування для зберігання в необхідних температурних режимах широкого асортименту продуктових груп

Встановлюються в супермаркетах, павільйонах, ресторанах, барах і кафе для охолодження, презентації та зберігання безалкогольних напоїв, пива, соків, в кухонній зоні ресторанів і кафе для зберігання молочних продуктів. Можуть виготовлятися з глухими або скляними дверима, в залежності від призначення.

Незамінний елемент торгового залу продуктових магазинів і супермаркетів. Зберігають свіжість продуктів і виконують функцію демонстраційного обладнання продуктів харчування.

Використовуються для зберігання морозива, пельменів, заморожених напівфабрикатів, м'ясної та рибної продукції, яку необхідно утримувати в мінусовому температурному діапазоні. Використовуються як в торговому залі (зі скляною кришкою) а також на складі для зберігання замороженої продукції (з глухою кришкою).

 • бонети

На відміну від скринь, один вид бонет працює в мінусовому температурному режимі, інший вид в средньотемпературному. Бонети використовуються як для зберігання так і демонстрації продукції. Бонети можуть застосовуватися для зберігання товарних запасів.

 • холодильні столи

Використовуються як професійне кухонне обладнання для ресторанів і кафе, яке використовується як багатофункціональна холодильна техніка для зберігання всередині холодильного столу охолодженої продукції і напівфабрикатів а також виступає як робоча поверхня для приготування на ній страв.

 • льодогенератори

Один з видів морозильного барного обладнання, яке призначене для генерації льоду. Різні моделі дозволяють генерувати лід певної форми.

 

Товари, які можуть Вас зацікавити

Залежно від рівня температурного режиму і завдань використання можна виділити обладнання для:

 • довгострокового зберігання в замороженому вигляді
 • тривалого утримання в охолодженому вигляді
 • зберігання в свіжому вигляді без заморозки

Така градація дозволяє вибрати оптимальний варіант температурного режиму для конкретного типу продукції.

З огляду на важливість температурних показників, обладнання поділяють на:

Різноманітність видів техніки, що підтримує необхідний температурний режим, дозволило доносити до кінцевого споживача якісну, свіжу продукцію. Крім того, среднетемпературне обладнання є незамінним в теплу пору року, коли попит на прохолодні напої виростає в кілька десятків разів.

 

Застосування холодильного обладнання

У зв'язку з широкою сферою застосування, холодильне і морозильне обладнання поділяють на:

1. Побутове

Тут найчастіше використовуються такі види, як побутові холодильники та морозильні камери для домашнього застосування. Вони служать для зберігання побутових харчових продуктів.

2. Торгівельне (комерційне)

Розраховано на комерційне використання. Для торгових точок, кафе, ресторанів, супермаркетів і іншого бізнесу використовуються різні види і моделі техніки, в залежності від особливостей товару, які в них розміщуються. Використовується як система вбудованого холоду а також система виносного холоду. В одному місці можуть бути використані кілька типів обладнання, що допомагає зберегти свіжість кожного продукту. Також тут важливий облік товарного сусідства і поділу продуктів за категоріями сумісності.

3. Промислове

Сфера застосування - виробничі підприємства, які, як правило, використовують не просто окремі одиниці обладнання, а цілі системи. Для них актуальними є холодильні установки, компресійні холодильні машини і інші категорії спеціального обладнання для підприємств.


Така техніка є стратегічно важливим компонентом будь-якої сфери бізнесу, пов'язаної зі зберіганням продукції, так як більшість товару потребує утримання в температурному режимі нижчому ніж навколишнє середовище. У жарку пору року без такої техніки і зовсім не обійтися. Саме з придбання холодильного обладнання і починається робота будь-якої торгової точки, незалежно від її розмірів. Правильний підбір техніки по її характеристикам - запорука того, що вона буде покривати максимум потреб.

 

Ключові характеристики

Щоб обладнання виконувало саме ті функції, які від нього потрібні, перед придбанням слід звернути увагу на тип і технічні характеристики конкретної моделі холодильного обладнання.

Перш за все, варто врахувати:

 • корисний об'єм внутрішньої камери

Від цього показника залежить обсяг продажів, діапазон викладки продукції, швидкість продажів, ефективність продажів.

 • споживча потужність

Має вагоме значення, так як від неї залежать швидкість виходу на режим, ефективність використання обладнання, фінансові витрати на утримання такого обладнання

 • вбудований або виносний холодильний агрегат

Важливе рішення, від якого залежить зручність розташування техніки, ефективність її використання, рівень шуму. Доцільно використовувати виносний холод на великих торгових площах, де є можливість встановлювати обладнання з виносним холодом.

 • температурний режим

При виборі моделі, слід врахувати температурні параметри техніки. Для кожного виду продукції існують різні рівні охолодження або заморожування. Відповідно до вимог зберігання певних продуктів, температурні режими, наявність або відсутність примусової циркуляції холодного повітря - важливі параметри для підбору відповідного обладнання.

 • системи відтавання

Значно полегшать роботу і обслуговування. Сучасні системи дозволяють здійснювати швидке відтавання, що є практичною і необхідною функцією.

При покупці обладнання слід ретельно вивчити його технічні характеристики, можливості та призначення. Саме від правильного вибору багато в чому залежить відповідність умов зберігання продуктів заявлених виробником і реальними умовами зберігання.

 

Чому у нас

Компанія OLTEBA займається поставками холодильного обладнання під ключ. Ми працюємо на цьому ринку багато років і є експертами в галузі комерційної холодильної техніки.

У нас:

 • швидка і дбайлива доставка

Техніка такого напрямку - це істотне капіталовкладення. Ми знаємо, наскільки важливо доставити її в цілості й схоронності. З огляду на той факт, що більшість видів цієї техніки буде використовуватися як презентаційний матеріал і брати участь у формуванні іміджу Вашої Компанії, ми розуміємо рівень важливості збереження цілісності і товарного виду холодильного обладнання. З нами ви можете бути впевнені, що процес доставки контролюється і здійснюється з урахуванням всіх особливостей такого типу товару.

 • монтаж

Ми здійснюємо монтаж і демонтаж холодильної та морозильної техніки на території всієї України незалежно від торгової марки, виробника, постачальника. Підключення, запуск, діагностика роботи холодильної та морозильної техніки - послуги, які професійно надає наша компанія в штатному постійному режимі. Немає необхідності додатково займатися пошуком спеціалізованих монтажних або ремонтних організацій.

 • гарантія

На весь товар надаємо гарантію. Практично всі гарантійні випадки закриваються нашими фахівцями в місці знаходження холодильної та морозильної техніки. Вам немає необхідності проводити демонтаж, транспортування за свій рахунок в сервісний центр холодильного або морозильного обладнання, що вийшло з ладу. Всі стандартні комплектуючі та матеріали є в наявності наших фахівців сервісної служби і можуть використовуватися на місці розташування холодильної або морозильної техніки, що вийшла з ладу. Починаючи від заміни лампочки підсвічування, налаштування режиму роботи, технічного обслуговування холодильної техніки, закінчуючи складними ремонтами, такими як заміна компресора, заміна вентилятора, заправка холодоагентом - всі види робіт виконуються на торговій точці.

 • обслуговування

Будь-яка техніка вимагає уваги. Ми займаємося технічним обслуговуванням холодильного обладнання, виконуємо ремонт і відновленням холодильного обладнання, ремонт і відновлення торгового обладнання.

 • досвід

Ми працюємо на ринку комерційної холодильної та морозильної техніки більше 16 років. Ми готові виконати як невелике замовлення, так і поставити обладнання для великих об'єктів в повному обсязі.

 

OLTEBA - надійний постачальник, який допоможе підібрати холодильне обладнання для вашої компанії з урахуванням всіх вимог. Ми проконсультуємо і допоможемо у виборі, доставимо і встановимо, надамо гарантію і обслуговування. Наші фахівці знають всі особливості моделей, і чим вони відрізняються, допоможуть підібрати варіант, який оптимально підійде для вашого бізнесу. Пропонуємо своїм клієнтам надійну техніку в оптимальному поєднанні ціна-якість.

Звертайтеся, з нами надійно і просто!

viber

Viber

telegram

Telegram

gmail

Gmail

phone.png