Каталог
Сортировать
по названию
по цене
по популярности
Система охолодження
вбудований агрегат
Висота (мм)
1130
Довжина (мм)
937 / 1875 / 2500
Глибина, (мм)
800
Глибина викладки товару (мм)
605
Діапазон робочих температур, °C
3М1(-1 / + 5 ° C), ЗМ2 (-1 / + 7 ° C), 3Н1 (+1 / + 10 ° C)
Тип охолодження
динамічний
Quadros Slim TM MODERN EXPO
Система охолодження
виносний/вбудований агрегат
Висота (мм)
1150
Довжина (мм)
937 / 1562 / 1875 / 2500 / 3750
Глибина, (мм)
1160
Глибина викладки товару (мм)
900
Діапазон робочих температур, °C
3М1(-1 / + 5 ° C), ЗМ2 (-1 / + 7 ° C), 3Н1 (+1 / + 10 ° C)
Тип охолодження
динамічний
Quadros TM MODERN EXPO
Система охолодження
виносний/вбудований агрегат
Висота (мм)
1155
Довжина (мм)
Глибина, (мм)
1100
Глибина викладки товару (мм)
745
Діапазон робочих температур, °C
(-1 / + 5 ° C)
Тип охолодження
гравітаційний
QuadroStream для риби                                 TM MODERN EXPO
Система охолодження
виносний/вбудований агрегат
Висота (мм)
1150 / 1155
Довжина (мм)
1250
Глибина, (мм)
1125/1160
Глибина викладки товару (мм)
420
Діапазон робочих температур, °C
3М1(-1 / + 5 ° C), ЗМ2 (-1 / + 7 ° C), 3Н1 (+1 / + 10 ° C)
Тип охолодження
статичний
QuadroStream комбінований TM MODERN EXPO
Система охолодження
нейтральний
Висота (мм)
1155
Довжина (мм)
937 / 1562 / 1875
Глибина, (мм)
1100
Глибина викладки товару (мм)
Діапазон робочих температур, °C
нейтральний
Тип охолодження
QuadroStream нейтральний TM MODERN EXPO
Система охолодження
нейтральний
Висота (мм)
1150
Довжина (мм)
1250
Глибина, (мм)
1100
Глибина викладки товару (мм)
Діапазон робочих температур, °C
+ 60 / + 80 ° C
Тип охолодження
QuadroStream тепловий TM MODERN EXPO
                               
                              Як вибрати холодильну вітрину

Перед вибором холодильної вітрини потрібно визначитись із основним типом вітрини.

Розрізняють 2 типи холодильних вітрин:

  1. Середньотемпературні (-1…+10°С) для охолоджених продуктів,
  2. Низькотемпературні (-12…-18°С) для заморожених продуктів.

 

Існує 2 види охолодження повітря: статичне та динамічне охолодження повітря.
Статичне охолодження – використання природного потоку холодного повітря в межах викладки продукції.
Динамічне – примусове охолодження вентилятором зони викладки продукції.
Динамічне охолодження – більш ефективне, але бажано використовувати його для запакованої продукції.
Для сира чи ковбас у відкритому вигляді це може бути причиною обвітрення та висушування продукції.

Розрізняють вітрини із вбудованим та виносним агрегатом.
Вибір типа агрегату залежить від середньої площі торгівельної площі.
Для великих супермаркетів більше 400-500 м2  краще використовувати агрегати з виносним холодом, що дозволяє локалізувати в одному місці холодильний агрегат, знизити рівень шуму та тепловіддачу в торгівельному залі.

Сучасні вітрини з автоматичним типом розмерзання – це базова функція. При виборі холодильної вітрини звертайте також на це свою увагу.

Глибина полиць пристінних вітрин, ширина та глибина експозицій гастрономічних вітрин – важливі складові правильного вибору конструкції холодильної вітрини.  Зверніть увагу на моделі, які найкращим чином задовольнять індивідуальний підбір розмірів для Вашої торгівельної точки.

Для кращого захисту від холодовтрат є сенс використовувати закриті холодильні вітрини із розсувними чи розпашними дверима чи шторками.

LED –підсвітка – важливий елемент заохочення покупців до здійснення купівлі продукції із холодильної вітрини.

Для уникнення запотівання скла вітрин використовують вбудований обігрів боковин. Ця функція допоможе уникнути незручностей в презентації продукції покупцям.

Вітрини можуть комплектуватись тепловим модулем для продажу розігрітих продуктів а також додатковим холодильним простором для зберігання продукції.
              

Холодильні гастрономічні вітрини

Для гастрономічних виробів, таких як м'ясо, ковбаси, сири, риба та похідні від них, необхідна відповідна температура, яка дозволяє зберегти свіжість продуктів. Для торгівлі важливо не тільки дотримуватися температурного режиму, але і вигідно представити асортимент покупцеві. З цими завданнями справляється гастрономічна вітрина. Завдяки великій різноманітності сучасних моделей можна підібрати обладнання з урахуванням необхідних параметрів і характеристик.

Що таке гастрономічна вітрина

Тип холодильного обладнання, який становить собою конструкцію з прозорими або відкритими стінками для максимального візуального контакту з покупцем.

Конструктивні особливості різноманітні та можуть являти собою, як прямокутний формат внутрішньої камери, так і вигнуті скляні форми. Також заклади торгівлі можуть комплектуватися відкритими вітринами, в яких відсутній бар'єр між покупцем і продукцією. Гастрономічні вітрини застосовуються в продуктових магазинах різних форматів: супермаркети, мінімаркети, магазини біля дому, спеціалізовані м'ясні, рибні або молочні магазини. Залежно від продуктів, які в ньому розміщуються, можуть мати різні способи доступу до викладення і продажу продукції. Найчастіше, гастрономічні вітрини використовують для продажу вагового товару, тоді доступ до продукції буде лише з боку продавця через розсувні задні шторки. Такі гастрономічні вітрини зручні для риби, для м'яса. Їх розміщують дверцятами у бік продавця, і обслуговування проводиться через прилавок.

Для сиру, для ковбаси вибирають, як відкриті вітрини, так і вітрини зі скляними стінками, в залежності від концепції магазину. Холодильна вітрина також використовується для суші.

При виборі необхідно звернути увагу на такі особливості, як:

  • Наявність вбудованого або виносного агрегату
  • Гартоване фронтальне скло
  • Ширина викладки
  • Демонстраційну частину і полку продавця з нержавіючої сталі
  • Наявність світлодіодного LED підсвічування
  • Можливість з'єднання вітрин в одну лінію
  • Наявність регульованих по висоті ніжок
  • Можливість замовити вітрину зі спеціальною підсвіткою для м'яса
  • Наявність або відсутність підйомного фронтального скла на газліфтах

Вибрані варіанти будуть відрізнятися і за рівнем цін. Для бюджетних моделей, як правило, це невеликі за розмірами з природною конвекцією і механічним управлінням. Зазвичай, у бюджетних моделях використовуються китайські комплектуючі, рідше – вузли холодильної машини виробництва України чи Білорусі. Середній ціновий сегмент представлений вітринами зі статичним охолодженням, вигнутими або прямими стінками з гартованого скла, можливістю комплектації роздільником зони викладки, комплектацією електронним термостатом, викладкою і прилавком з нержавіючої сталі, функцією автовідтайки, комплектацією агрегату європейськими вузлами (компресор, конденсатор, випарник, термостат). Преміум сегмент відкриває додатковий функціонал – наявність додаткових полиць, використання декоративних матеріалів (ДСП, дерева, МДФ і інше), наявність хромованих аксесуарів, газліфтів для підйому фронтального скла, відбійників для візків та інший функціонал, що надає обладнанню презентабельний преміальний вигляд.

Технічні характеристики гастрономічних вітрин

При виборі холодильного обладнання необхідно врахувати технічні особливості моделей. Головне завдання вітрини – збереження свіжості продуктів. Саме на це покупець звертає увагу і приймає рішення про купівлю. Тому, вибираючи між зовнішнім виглядом і функціоналом, перевагу краще віддавати за технічними параметрами. Насамперед, варто врахувати такі показники:

  • Тип охолодження

Важливо звернути увагу на розташування холодильного агрегату – вбудований або виносний. Перший варіант підійде для невеликих приміщень. Але необхідно буде подбати про додаткове кондиціонування, а також врахувати рівень шуму від роботи холодильної машини.

Виносні агрегати використовуються для великих супермаркетів з великою торговою площею (зазвичай від 400-500 м2). Охолоджуючий агрегат виведений за територію торгового залу. До плюсів можна віднести безшумність роботи, велику площу викладення, відвід тепла з торгового залу, зручність проведення ремонтних робіт.

  • Матеріал

Демонстраційна частина та полка продавця виробляється, як правило, з нержавіючої сталі. Стінки вітрин виготовляються з розжареного скла. Корпус вітрин виконується з фарбованого оцинкованого металу 0,65 мм. з пенополіуретановим наповненням.

В залежності від цінової політики, може бути використаний декор і різні забарвлення корпусу, а також – варіації в способах відкриття вітрин.

  • Дизайн

Підбирається з урахуванням формату закладу, його розмірів, цінового діапазону та інших особливостей. Виробники пропонують широкий вибір дизайнів, як корпусу, так і скляної частини конструкції.

Перш, ніж купити модель гастрономічної вітрини, слід врахувати глибину і ширину зони викладки.

Перелічені характеристики базові, але при виборі вітрини під конкретний запит оптимально звертати увагу на дрібні деталі. Розібратися в такому питанні допоможуть фахівці з обладнання.

Види гастрономічних вітрин

Різноманітність конструкцій дозволяє вибрати обладнання з урахуванням розмірів приміщення, типу продукції та інших важливих параметрів.

Основні види вітрин:

  • Настільні – використовуються для готової гастрономічної продукції в залах кафе і ресторанів, дозволяють економити торговий простір і розташовувати товар на рівні очей відвідувача.
  • Підлогові – застосовують у торгових залах магазинів і супермаркетів. Вони мають велику площу для викладки та допомагають демонструвати великий асортимент продукції.

За типом демонстрації:

  • З прозорими скляними стінками

Часто використовуються для їжі в кафетеріях на лінії самообслуговування, в залах магазинів з обслуговуванням продавцем.

  • Без скляних стінок

Покупець отримує повний доступ до продукції. Розміщується, як правило, по центру залу, щоб максимально забезпечити зручність використання.

щоб уникнути холодовтрат та завітрювання продуктів рекомендують використовувати вітрини зі склінням, з розсувними або орними шторками.

Тип охолодження:

  • Статичний – діє в межах викладення продукції та застосовує природний потік повітря
  • Динамічне – забезпечується примусово за допомогою вбудованого вентилятора. Це більш ефективне охолодження, але може призводити до завітрювання продукції, тому такий тип краще застосовувати до запакованої продукції.

Вітрини можуть обладнуватися LED підсвічуванням певного відтінку (теплий білий, холодний білий, рожевий – для м'яса для залучення уваги споживачів та акценту на певному типі продукції.

Приступаючи до вибору холодильного обладнання для гастрономії, необхідно враховувати безліч чинників. Навіть незначні, на перший погляд, нюанси в процесі використання можуть зіграти серйозну роль. Для підбору моделі краще звернутися до професіоналів, які знають про таку техніку все.

Компанія OLTEBA – національний оператор у сфері обладнання для продуктових магазинів і HoReCa. 16 років досвіду, надійність, перевірена часом. Гастрономічна вітрина або інше обладнання для Вашого закладу або супермаркету. Допоможемо з вибором, зробимо проект розміщення, здійснимо доставку та установку. Звертайтеся, з нами надійно!

«Магазин під ключ» - системне рішення, яке охоплює комплекс комунікацій, досліджень і дій, пов'язаних з розробкою технічних проєктів, специфікацій, рішенням логістичних завдань, підготовкою і впровадженням інсталяцій і пусконалагоджувальних робіт систем конструкцій і агрегатів торгового і складського призначення.
13.07.2020
Продуктовий магазин - одна з найбільш успішних сфер діяльності. Вони завжди потрібні та популярні, незалежно від економічних обставин. Відкриття магазину продуктів не є надмірно складним процесом, але вимагає у свою чергу, чималої кількості фінансових вкладень.
02.03.2020
Для організації повноцінної роботи закладу необхідно правильно продумати її обладнання. Кондитерська вітрина - одна з важливих складових такого процесу. Сучасне кафе або ресторан неможливо уявити без функціонального обладнання. Вибір моделі буде залежати від багатьох факторів, насамперед - концепції та розмірів торгової площі.
07.02.2020