Каталог
Сортировать
по названию
по цене
по популярности
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
Показати більше
                               
                              Як вибрати холодильну вітрину

Перед вибором холодильної вітрини потрібно визначитись із основним типом вітрини.

Розрізняють 2 типи холодильних вітрин:

  1. Середньотемпературні (-1…+10°С) для охолоджених продуктів,
  2. Низькотемпературні (-12…-18°С) для заморожених продуктів.

 

Існує 2 види охолодження повітря: статичне та динамічне охолодження повітря.
Статичне охолодження – використання природного потоку холодного повітря в межах викладки продукції.
Динамічне – примусове охолодження вентилятором зони викладки продукції.
Динамічне охолодження – більш ефективне, але бажано використовувати його для запакованої продукції.
Для сира чи ковбас у відкритому вигляді це може бути причиною обвітрення та висушування продукції.

Розрізняють вітрини із вбудованим та виносним агрегатом.
Вибір типа агрегату залежить від середньої площі торгівельної площі.
Для великих супермаркетів більше 400-500 м2  краще використовувати агрегати з виносним холодом, що дозволяє локалізувати в одному місці холодильний агрегат, знизити рівень шуму та тепловіддачу в торгівельному залі.

Сучасні вітрини з автоматичним типом розмерзання – це базова функція. При виборі холодильної вітрини звертайте також на це свою увагу.

Глибина полиць пристінних вітрин, ширина та глибина експозицій гастрономічних вітрин – важливі складові правильного вибору конструкції холодильної вітрини.  Зверніть увагу на моделі, які найкращим чином задовольнять індивідуальний підбір розмірів для Вашої торгівельної точки.

Для кращого захисту від холодовтрат є сенс використовувати закриті холодильні вітрини із розсувними чи розпашними дверима чи шторками.

LED –підсвітка – важливий елемент заохочення покупців до здійснення купівлі продукції із холодильної вітрини.

Для уникнення запотівання скла вітрин використовують вбудований обігрів боковин. Ця функція допоможе уникнути незручностей в презентації продукції покупцям.

Вітрини можуть комплектуватись тепловим модулем для продажу розігрітих продуктів а також додатковим холодильним простором для зберігання продукції.
              

Продукти харчування - товар, до якого завжди висуваються жорсткі вимоги, пов'язані з умовами зберігання. Така необхідність пов'язана з його властивостями швидкої втрати свіжості та придатності до вживання, навіть при найменшому відхиленні від температурних режимів, показників вологості та інших факторів. Зберігання харчових продуктів - перше, про що слід потурбуватися, плануючи відкриття торгової точки.
У зв'язку зі зростаючою часткою конкуренції на ринку, привернення уваги своєї цільової аудиторії - один з ефективних способів просування. Правильна взаємодія товару з покупцем в торговій точці збільшує ймовірність його придбання. Для реалізації завдання існує цілий комплекс заходів, за який відповідає окремий напрямок маркетингу - мерчендайзинг.
Сучасне торгове холодильне обладнання дозволяє зберігати якість товару, дотримуючись необхідного температурного режиму для продуктів і, одночасно, проводити ефектну демонстрацію їх покупцям. Одним з видів торгового холодильного обладнання є холодильні вітрини. Цей тип обладнання призначений для роботи в режимі самообслуговування в різних форматах торгових точок.