Каталог
Сортировать
по названию
по цене
по популярности
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
Призначення кондитерських вітрин:
 1. Для демонстрації та презентації кондитерської продукції;
 2. Для охолодження кондитерської продукції;
 3. Для зберігання кондитерської продукції у свіжому вигляді.
Холодильні вітрини можуть укомплектовуватись декоративною обшивкою корпуса: МДФ фарбований/ламінований, дерево, метал фарбований, ДСП.

Види кондитерських вітрин:
 • За принципом розміщення холодильного агрегату:
  1. із вбудованим холодом;
  2. із виносним холодом.
 • За видом системи охолодження камери:
  1. статичне охолодження;
  2. динамічне охолодження.
 • За формою:
  1. горизонтальні;
  2. вертикальні.
 • За наявністю підсвітки:
  1. із підсвіткою;
  2. без підсвітки.
«Магазин під ключ» - системне рішення, яке охоплює комплекс комунікацій, досліджень і дій, пов'язаних з розробкою технічних проєктів, специфікацій, рішенням логістичних завдань, підготовкою і впровадженням інсталяцій і пусконалагоджувальних робіт систем конструкцій і агрегатів торгового і складського призначення.
У зв'язку з активним ритмом життя все більше людей переходить на швидке харчування. Формат take & go дозволяє економити час, якого катастрофічно не вистачає. Попит народжує пропозицію, і популярними стають відповідні формати закладів - фаст фуд. Для підприємців це відмінна можливість відкрити свій бізнес, який у сфері харчування вимагає мінімальних знань і капіталовкладень.
Продуктовий магазин - одна з найбільш успішних сфер діяльності. Вони завжди потрібні та популярні, незалежно від економічних обставин. Відкриття магазину продуктів не є надмірно складним процесом, але вимагає у свою чергу, чималої кількості фінансових вкладень.